Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zeynep Eylem Şenkal kimdir?

ELizanGüL

"Şüphe ettiğin ne varsa vazgeç"
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    6 May 2016
  • Mesajlar
    6,006
  • MFC Puanı
    2,443
  • MFC Seviyesi

Zeynep Eylem Şenkal; 7 Haziran 1977 İstanbul doğumlur. İkizler burcuyum. İlk ve Orta okulu değişik şehirlerde okuduktan sonra Liseyi Özel KadirHas Lisesinde tamamladı. 2000 yılında İst. Üniversitesi Halkla İlişkileri Bölümünden Mezun oldu. Halen de Marmara Ün. Spor Akademisi 4. sınıf öğrencisidir.

Spor hayatı okul yıllarında başladı. Pertevniyal Lisesindeyken Lise 1 de Atletizm de okullar arası 5000 Metre İst. Şamp. Oldu

İ.Ü.S.B.K. Spor kulubünde Voleybola başladı. Değişik takımlarda oynadıktan sonra Voleybol Milli takımına kadar yükseldi.

Voleybolu Fenerbahçe de bıraktı 1995 yılında Heybeliada su sporlarında yüzme hocalığı ve step aerobik hocalığı yaptı

1996 yılının sonunda modelliğe başladı. 1997 yılında Dünya En iyi Manken Yarışmasına girdi, Malezya ve Korede Dünyanın En iyi Mankeni (Best Model of the World) seçildi.

- 1998 yılında Dizi çekimlerine başladı. İlk dizileri Ayrılsak da beraberiz, Reyting Hamdi, Bizim Karakol ve Bizim Konak'tı. Bir çok dizide ve Tiyatro da konuk oyuncu olarak yer aldı. Bunlar; Böyle mi olacaktı? , Gurbetçiler, Evimiz Olacak mı?, Tatlı Kaçıklar, Yarım Elma, Patron Kim, Belalı Baldız (son) ve Bir Demet Tiyatro.

- En son oynadığı diziler; Star TV de yayınlanan Erkek Tarafı ve ATV'de yayınlanan Yinede Aşığım.

- En son sunduğu programlar Show TV Gol Show ve Starda öğle kuşağında Olmaz Böyle Şey adlı TV Programında yorumcu olarak program yapıyor.

- Magazin Gazeteciler Derneğinin düzenlediği yarışmada yılın en iyi mankeni kategorisinde halk oylaması ile 2. seçildi. Ayrıca gecce.org sitesinde de yılın en iyi mankeni seçildi.

- Şu sıralar Türkiye de yapılan uluslararası festivaller de ve ürün tanıtım organizasyonların da Türkçe ve İngilizce sunumlar yapıyor.
 
Üst Alt