Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi (http://www.megaforum.com/index.php)
-   Magazin Haberleri (http://www.megaforum.com/forumdisplay.php?f=1040)
-   -   Eski Eşler Birbirine Girdi (http://www.megaforum.com/showthread.php?t=502007)

diShy 31 Aralık 2013 14:19

Eski Eşler Birbirine Girdi
 
http://www.haberler.com/haber-resiml...436_1299_o.jpg


Eski eşler Canan Hoşgör ile Hamdi Alkan'ın neden düşman olduğu ortaya çıktı. Alkan, boşanırken Etiler'de 2 milyonluk bir daire verdiği Hoşgör'le ikinci kez evlenmiş, bu evlilik de kısa sürmüştü.

TOPLAM 6 MİLYON!

İkinci kez boşanırken de Hoşgör'e Zekeriyaköy'de 4 milyonluk bir villa bırakan Alkan,7 bin liralık nafaka ödemeyi de kabul etti. Alkan, kızlarının okul masraflarını da karşılıyordu. Dedikodulara göre; Hamdi Alkan, geçtiğimiz haftalarda kızlarını birkaç saatliğine almak için eski eşinin villasına gitti. İçeride film ekibini görünce ise şoke oldu.
Küçük kızının yalnız olduğunu öğrenen Alkan, küplere bindi. Eski eşine telefon açtı ve villasını kendisinden habersiz nasıl kiraya verdiğinin hesabını sordu. Site yönetimine de sert çıkan Alkan, kızını alıp evden çıktı. Ertesi gün de eski eşiyle kavga etti. Bunun üzerine Hoşgör de, "Hamdi Alkan'ın evini bastığı iddiasıyla" mahkemeden 'uzaklaştırma' kararı çıkarttı.

BEBEK YOLDA MI?

Önceki hafta Hamdi Alkan'la imam nikahı kıydığını itiraf eden Selen Görgüzel'in Bebek beklediği iddia ediliyor.Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:30.

Forum Forum Siteleri Forum Sitesi Forumlar
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2018 DragonByte Technologies Ltd.