• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Haber Elon Musk kafasına göre takılıyor: Twitter artık sadece karanlık modda kullanılacak

Platformda "karanlık mod" seçeneği uzun süredir kullanıcılara sunuluyordu ve pek çok kullanıcı tarafından beğeniliyordu. Karanlık mod, özellikle gece kullanımlarında göz yorgunluğunu azaltması ve ekran parlaklığından kaynaklanan rahatsızlıkları en aza indirmesi nedeniyle tercih ediliyordu. Aynı zamanda, siyah renkli arka planın enerji tasarrufuna da katkı sağladığı bilinmekteydi.

Elon Musk kafasına göre takılıyor: Twitter artık sadece karanlık modda kullanılacak

Ancak Elon Musk'un açıkladığı bu değişiklikle birlikte, Twitter kullanıcıları artık sadece karanlık modda gezinebilecekler. Yani, klasik "açık mod" seçeneği kaldırılmış olacak ve karanlık mod daimi bir şekilde devrede kalacak. Kullanıcılara bir seçim özgürlüğü sunulmaması, bazı kullanıcıların tepkisini çekebilir ve kişisel tercihlerini önemsiz hale getirilmiş hissettirebilir.

Twitter platformunu düzenleyen bu değişiklik, sosyal medya kullanıcıları arasında geniş çaplı tartışmalara yol açtı. Bazı kullanıcılar, karanlık modu tercih ettiği için bu değişikliği olumlu bir adım olarak görürken, diğer kullanıcılar ise karanlık moddan hoşlanmadıkları için bu kararı eleştirdiler.

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Twitter yani yeni adıyla @X `te karanlık modu kim tercih eder ki , kullanıcı sayısını düşürecek gerçekten kafasına göre takılıyor.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Adamı boşuna sevmiyorum.. bu arada buranın da var mı karanlık modu? Yoksa ne zaman olur ? Olmalı :D

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,490
ben karanlık modda kullanıyorum ama bazen gündüze alıp gözlerime şok yaşatmak hoşuma gidiyor :D
İnsanların seçeneklerini almasına uyuz oluyom ya MUskkkk nefretim olduuun nefretiiim :D

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,760
Amân olsun ne olacak.