• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Microsoft Corp. Yazılım Şirketinin Aptallaştırıldığını Gösteren İbretlik Windows 10 Ekran Alıntısı

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Untitledgg.gif

Yukarıdaki hareketli resimde (dosya uzantısı .gif) , Windows 10'da taa Win95'de onarılan bir bug'un (hata'nın) tekrar metasas gibi (kanserli bir hücre'nin yada doku'nun vucudun sağlam bir bölgesinde, kanser tedavisinden sonra, ortaya aniden çıkmasına denir) hortlatılmasının sonucu....

Boş bir dizine , bir dizin ve dosya basit kopyalama sırasında, dosya ve dizinin ikizlenlerek kopyalanması durumu.....

Bir zamanların (Windows XP Ve Windos Vista/7 zamanları) güçlü ve kararlı İşletim Sistemi Windows, şimdiler'de Commander64[kendisini kullanmak nasip olmadı,sadece adını duydum, resimlerini görmüştüm zamanında, zamanının en iyi işletim sistemiymiş, hatta Bill Gates, bugünkü Windows'lardaki bir çok özelliği bu işletim sisteminden, Unix Sisteminden araklamış(çalmış) diye bir idda da var....] İşletim Sisteminden bile geri ve çok kötü bir durum'da.....

Kararlı bir yapı nasıl, kararsız ve rezil bir sistem'e dönüştürülür? diye soracak olanlar, Hintli Ceo'un göreve geldikten sonra ki Windows geliştirme dönemini inceleyebilirler internetten.....

Windows Vista bile, onu bırak Windows 98 SE bile, bugün kü Windows 10/11'den daha kararlı ve sağlam'dır.Windows'un en büyük rakibi GNU/Linux , Windows'un bu haline kakıla kakıla gülmekte, Windows kullanıcılarına da üzülerek bakmaktadır.

adduplex-report-march-2022-1.png

Yukarıda AdDuplex verilerine göre Windows 11'in kullanımı durdurmuştur.Bu veriler bile Microsoft Corp. yazılım geliştirme şirketinin artık iflasa doğru hızla sürüklenmekte olduğunu gösteriyor.

Argo'ca "Sermayeyi kediye (hint'lilere) yüklemişler, gidiyorlar ekonomik kıyametlerine doğru...."

Bir efsanenin sonu geliyor .....!!!

Ben hep derim

"Ölen ölür...!!! (Windows OS), kalan sağlar bizim'dir...!!! (Linux,Mac), Yola Devam (PC Kullanıcı Hayatı) .....!!!

Yazan-Derleyen : TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Son düzenleme:

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
🙁

burak35

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
20
Eski bir Bug sanırım Yeniden ortaya çıkmış. Microsoft sever böyle eski Bug'ları hortlatmayı. :)