• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sakın Bu "Unix Kodunu" Windows'larda MS-DOS 'dan Denemeyin Ama Bilin.....!

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,095
MFC Puanı
20,830
kod.png

Microsoft, Windows 10’da dosyaya tıklamaya bile gerek kalmadan sabit sürücüleri bozan garip bir hata
ntfs_hata_bug.jpg

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Bilgilendirme icin teşekkürler dostum. Ama kalbin müsterih olsun. Zira bu kodu en az bi 10 yil bu forumdaki kimse ms dos ekranına yazmayacak

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,095
MFC Puanı
20,830
Bilgilendirme icin teşekkürler dostum. Ama kalbin müsterih olsun. Zira bu kodu en az bi 10 yil bu forumdaki kimse ms dos ekranına yazmayacak
Az önce kodun DOS kodumu, Unix kodu olduğunu anlayabilmek için gerçek sistem üzerinde "korkusuzca" denedim.İşte sonuçlar

Af9Ejf.png

Ekran görüntüsünde de anlaşılacağı üzere kod , Unix kodu....root yetkilerle beni, sistem engelledi.Böylece Linux/Unix sistemlerinin sağlam temeller üzerinde olduğunu birkez daha kendim bizzat şahit oldum....