Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

adı

 1. Satürn

  İlk okuduğun kitabın adı nedir?

  İlk okuduğun kitabın adı nedir?
 2. OBERON

  Adi kira

  Terim Adı : Adi kira Terim Açıklama : Kiraya verenin, belli bir ücret karşılığında bir şeyin kullanılmasını kiracıya bıraktığı sözleşme. ..
 3. OBERON

  Adi şirket

  Terim Adı : Adi şirket Terim Açıklama : Iki veya daha çok kimsenin, ortak bir amaca ulaşmak için emeklerini ve mallarını birleştirmeyi kabul ettikleri sözleşme ile kurulan ortaklık. ..
 4. S

  Çavuşoğlu'ndan son dakika açıklama: Büyükelçilik sokağının adı değişecek

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Moskova'da Halep için bir araya gelen Rus ve İranlı mevkidaşlarıyla gerçekleştirdiği toplantıda kritik açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, dün akşam Ankara'da düzenlenen Büyükelçi Andrey Karlov suikastinin ardından bugün Rusya'da Rus ve İranlı mevkidaşlarıyla...
 5. Pisadam

  İstek Kullanıcı Adı Değişim İstekleriniz

  Merhaba sevgili MegaForum üyeleri, Bu başlık altında '' Kullanıcı Adı Değiştirme '' isteklerinde bulunabilirsiniz. Kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunmadan önce lütfen alttaki kurallara dikkat ediniz. Kurallara göre istekte bulunmayan kullanıcıların istekleri kesinlikle...
Üst Alt