• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
 • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
 • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

adı

 1. Peony

  İlk okuduğun kitabın adı nedir?

  İlk okuduğun kitabın adı nedir?
 2. OBERON

  Adi kira

  Terim Adı : Adi kira Terim Açıklama : Kiraya verenin, belli bir ücret karşılığında bir şeyin kullanılmasını kiracıya bıraktığı sözleşme. ..
 3. OBERON

  Adi şirket

  Terim Adı : Adi şirket Terim Açıklama : Iki veya daha çok kimsenin, ortak bir amaca ulaşmak için emeklerini ve mallarını birleştirmeyi kabul ettikleri sözleşme ile kurulan ortaklık. ..
 4. S

  Çavuşoğlu'ndan son dakika açıklama: Büyükelçilik sokağının adı değişecek

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Moskova'da Halep için bir araya gelen Rus ve İranlı mevkidaşlarıyla gerçekleştirdiği toplantıda kritik açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, dün akşam Ankara'da düzenlenen Büyükelçi Andrey Karlov suikastinin ardından bugün Rusya'da Rus ve İranlı mevkidaşlarıyla...
 5. Pisadam

  Güncel Kullanıcı Adı Değişim İstekleriniz

  Merhaba sevgili MegaForum üyeleri, Bu başlık altında '' Kullanıcı Adı Değiştirme '' isteklerinde bulunabilirsiniz. Kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunmadan önce lütfen alttaki kurallara dikkat ediniz. Kurallara göre istekte bulunmayan kullanıcıların istekleri kesinlikle...
Üst