Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

turkce

 1. S

  Şiirlerim

  ~YAS ~ Karanlık çökünce oturur yüreğime bir şeyler Ailemi özlerim, seni özlerim En çok da kendimi özlerim Düşünürüm Bilir misin gecenin ayrı bir aurası vardır Seni başka başka alemlere götürür Bazen de yere bir mıh gibi saplar Kıpırdayamazsin En çok da siyahı severim Biliyor muydun ölümlü...
 2. S

  Pes 2020 Türkçe Spiker Kampanyası

  Merhaba arkadaşlar eminim ki aranızda pes oynayan vardır ve pes'e Türkçe spiker gelmesini isteyen vardır. aşağıdaki kampanyayı imzalayın ve konami'ye sesimizi duyuralım!
 3. Abdulkadir Özkan

  Türkçe Dersi Konu Anlatım Videoları

 4. ReiS

  Zırt zırt, Zırt zırt nedir, Zırt zırt kelime anlamı ne?

  Zırt zırt: sık sık ve uygunsuz zamanlarda, ikide birde. demektir.
 5. Abdulkadir Özkan

  İlgi Zamiri Olan ki

  Forum TR
 6. N

  Arapça-Türkçe , Türkçe-Arapça Lügat / Sözlük / Kamus

  Arapça-Türkçe , Türkçe-Arapça Lügat / Sözlük / Kamus bu, şu anlık son sürümdür. Eksiklikler giderilmiştir ve önceki programların linkleri silinmiştir. (Ar-Tr , Tr-Ar Dev lugat)Arapça-Arapça neticeleri de çıkarmaktadır.
 7. Herkül

  Doğal Afetlerden Korunmak İçin Okunan Türkçe Afet Duası – Afet Duaları

  Doğal Afetlerden Korunmak İçin Okunan Türkçe Afet Duası – Afet Duaları .. Deprem, sel, çığ, hortum, kuraklık, yangın gibi insanlara zarar veren doğa olaylarına doğal afet denir. Kur’an-ı Kerim’de bu tip afetler için musibet tabiri kullanılıyor. Doğal afetleri önlemek mümkün olmasa da...
 8. L

  Transformers :5 Son Şövalye Türkçe Dublajli ilk Fragmanı

Üst Alt