Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
  • Üyelik Tarihi
    4 Haz 2013
  • Mesajlar
    33,198
  • MFC Puanı
    67,496
  • MFC Seviyesi

1 Ocak 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları,Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,1 Ocak 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları,1 Ocak 2020 Günlük Burç ,Ocak günlük burç yorumları 2020, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2020,Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu


Sevgili Koçlar,
Bugün aniden sosyalleşme isteğiniz artabilir. Girdiğiniz her ortamda aktif olmaya çalışın ve bir adım atın. Size gelen konularla uğraşmaktan çekinmeyin. Sorunlarınızla yüzleşmekten korkuyorsunuz. Bunun için bunalmış olabilirsiniz. Küçük şeyleri dert etmeden, yolunuza bakın.


Sevgili Boğalar,
Bugün yalnız kalarak duygularınız üzerinde yoğunlaşacaksınız. Birinin merhametine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Mağduriyete izin vermeyin. Başkaları bu duruma üzülecek olsa bile, kendiniz için ayağa kalkın. Hislerinizin ve yaşadıklarınızın sorumlusu sizsiniz.


Sevgili İkizler,
Dengenin korunması bugün kolay olmayabilir, ancak eğer herkes ayak uydurursa siz de yapabilirsiniz. Başkalarının güçlü görüşlerinin, sizin egonuzu törpülediğini ve size meydan okuduğunu görebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin. Cephanenizde çok büyük bir mühimmat var. Bu zorluğu kabul ederek ve ateşli bir tartışmaya girerek öğrenebileceğinizi göreceksiniz. Kendinize inanın.


Sevgili Yengeçler,
Bugün sizin için oyunun adı, istemek. Eğer isterseniz alabilirsiniz, ama bu kolay olmayacak. Ödül, en çok arzu eden kişiye gidecek. Etrafınızdaki insanlara ne kadar başarılı olabileceğinizi gösterin. Kararlılığınızla çevrenizdekileri etkileyeceksiniz.


Sevgili Aslanlar,
Bugün evinizde ve yakın çevrenizde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlardaki küçük şeylerden yararlanın. İşinizi kontrol altında tutabildiğiniz sürece, etkileyici bir güce sahip olacaksınız. Hedeflerinize odaklanın. Gerçek mutluluk için sadece küçük bir adım gerekli!


Sevgili Başaklar,
Bugün başkalarının yardımını alabilirsiniz. Bu bilgi değişimiyle son birkaç puzzle parçasını yerine koyacaksınız. Kendi başınıza bir şeyler yapmak önemli ve gereklidir. Ancak bir noktada, başkalarının desteğine ihtiyacınız olduğunu fark etmeniz gerekir. Veri toplayın ve bu verileri durumunuza göre kullanın.


Sevgili Teraziler,
Bugün sizin için harika bir gün. Egonuz güçlü ve genel olarak size güzel şeyler getiriyor. Elverişli insanları ve durumları çekecek iyi ruh halinin tadını çıkarmalısınız. Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey var. Çok kibirli olmamaya dikkat edin.


Sevgili Akrepler,
Bugün duygularınız biraz değişken olabilir ve herhangi bir şeye odaklanmanız zor olabilir. Yakınlarınız, duygularınıza karşı çok sempatik davranmayabilir. Bu yüzden hayal kırıklığına uğramayın. Kalbinden ziyade kafanıza odaklanmak için daha iyi bir gün.


Sevgili Yaylar,
Bugün dümenin üzerinde iki elinizin de olduğundan emin olun. Dümeninizin size işaret ettiği yol gideceğiniz yol olmalıdır. Aksi takdirde, pozisyonunuzu yeniden ayarlamak sizin için zor olacaktır. Pusulanın uygun şekilde ayarlandığından emin olun. Yolculuğa devam ettikçe güzel şeyler yaşayacaksınız.


Sevgili Oğlaklar,
Günün enerjisi düzensiz ve her şeye atlamaya meyillisiniz. Herhangi bir plan oluşturmaya çalışmaktan çekinmeyin. Elinizde kaygan bir balık tutmaya çalışıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu durumda, endişelenmeyin. O balığın şimdilik yüzmesine izin verin ve rahatlayın. Gerekirse, daha sonra başka birini yakalayabilirsiniz.


Sevgili Kovalar,
Bugün harekete geçme vakti! Kaybedecek vaktiniz yok. Pratik zekanız pek çok görev üzerinde yoğunlaşacak. Çok çirkin durumlarla başa çıkmak için iyi bir donanıma sahipsiniz. Başkalarıyla bağlantı kurmak ve düşüncelerinizi sağlıklı bir şekilde iletmek için kullanabileceğiniz büyük bir güç var.


Sevgili Balıklar,
Kalbiniz bugün bazı dalgalanmalar yaşayabilir. Yapılacak en iyi şey kendi başınıza oturup yazmaktır. Bir mektup, şarkı veya günlük girişi oluşturun. Durumun, düşündüğünden çok daha az karışık olduğunu göreceksiniz. Şüphe duyduğunuzda, sevdiğiniz ve güvendiğiniz birine danışabilirsiniz. İçgüdülerinizle hareket etmekten çekinmeyin.
 
Üst Alt