Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günün Hikayesi

Tokyo

Bizi öldürmeyen şey güçlendirir.
Moderatör
 • Üyelik Tarihi
  3 Haz 2020
 • Mesajlar
  6,285
 • MFC Puanı
  75,710
 • MFC Seviyesi

KENDİ KARTVİZİTİ İLE KENDİNE TORPİL YAPAN ADAM..
1 Mayıs 1988'de aramızdan ayrılan büyük sanatçı Altan ERBULAK'ın bir anısı:
Ruhu şad olsun...
"Kalabalığın arasından çıkan bir adam elindeki kartviziti kapıdaki görevliye uzatır:" Şeyy, bunu size vermemi istediler"
Daha önce uzattığı kartviziti okuduğu hiç kimseyi içeri almayan görevli, göz attığı kartvizitte klasik bir istekte karşılaşır.: "Kart hamili yakınımdır, maça alınmasını rica ederim. "Karşısındaki adamı kovmadan önce ne olur, ne olmaz diyerek kartın arka yüzünü çeviren görevlinin gözleri, okuduğu isim karşısında gözleri fal taşı gibi açılır: "Beyefendi sizi Altan Erbulak mı gönderdi?
"Evet dercesine, başını sallar.
Görevli, "Siz lütfen içeri buyurun" diyerek ünlü sanatçının arkadaşını basın ve şeref tribünü kapısından içeri alır. Haliyle de, elinde bir kartvizit olduğu halde maçı alınmayanlar homurdanır.
Kapıdaki adam sert çıkar: "Duymadınız mı yahu, adam Altan Erbulak'ın yakını." Aslında o gün, kapıdan içeri giren adam Altan Erbulak'ın ta kendisidir. Bir önceki Fenerbahçe-Galatasaray maçına giden Altan Erbulak, gazeteci kimliği ile basın ve şeref tribünün kapısından içeri girerken, aynı görevli tarafından durdurulur... Ünlü sanatçı "Ben, Altan Erbulak" dese de, görevli karşısında duran 1.64 boyundaki adama bakarak şunu söyler: "Sahtekar, Koskoca Altan Erbulak böyle mi olur?"
Altan Erbulak, tarihimizde, kendi kartviziti ile kendine torpil yapan tek insandır...
 

Pozitivizm

🐋🌀☔Devil Wears Prada🌀☔🐋
Yönetici
 • Üyelik Tarihi
  28 Şub 2020
 • Mesajlar
  17,426
 • MFC Puanı
  144,920
 • MFC Seviyesi

Çok güzel ve keyifli bir hikâye,kapıda o an içeri alınıp alınmama heyecanını yaşamak istemiş😀😀
 
Üst Alt