• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

13 Nisan 2016 - Kim Bu Ünlü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
bir ünlü sordu bin tane şey yazdık :D EsiLa sayfayı bırak forumdan kovulcas :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
kusura bakma kamki iş başka dostluk başka asla karıstırmam birbirine :D Callisto başka yerlerde gezcene gel bura rep yap hakkınla biz bu repleri ne zorlukta yaptık bilin mi sen :D

Konular
15
MFC Puanı
4,170
kusura bakma kamki iş başka dostluk başka asla karıstırmam birbirine :D @Callisto başka yerlerde gezcene gel bura rep yap hakkınla biz bu repleri ne zorlukta yaptık bilin mi sen :D

tabiii tabiii kesin öyledir :D:D
google sağolsun diyosun yani :D
bu yarışmayı yeni farkettim bi kere :d
artık en büyük rakibin bn olcam :D
gör bak nasıl kazanıyom sürekli :D:D
halk günü gibi rep günü yapıp tüm foruma rep dağıtcam hehe

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
ben olsam bana kıyamazdım EsiLa eminim kralicem ArtemiS ' cimm( ba ba fena yagcılık ediyorum su an :D ) de kıyamazdı bana ama senin icin aynı sey diyemicem EsiLa evlat olsan camiye bırakılırsın :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
korkma kaamki beni döverken cok yorulcak sıra size yarına ancak gelir :D

Konular
295
MFC Puanı
13,190
ben olsam bana kıyamazdım EsiLa eminim kralicem ArtemiS ' cimm( ba ba fena yagcılık ediyorum su an :D ) de kıyamazdı bana ama senin icin aynı sey diyemicem EsiLa evlat olsan camiye bırakılırsın :D

buna şükür yine cami yerine başka yerede atabilirdin yine insaflı tarafına denk geldim :s83 dünkü olaydan sonra sendne herşeyi bekliyorum :s67:t21

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Müşteri vardı takip edemedim ama Sezen'cim ne istiyorsa o yapılır raad olun gençler :honk:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
artık ArtemiS 'cim lafı üstüne bişey demiyorum dagılın rep fukaraları :D

Konular
11
MFC Puanı
6,680
Neyn vahide nerden cıktı :D

Ya ben kacirdim bugün tabi kaptiniz repleri ben olsam birakirmiydim o canım repleri beh :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...