Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

13 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Tokyo

Bizi öldürmeyen şey güçlendirir.
Moderatör
 • Üyelik Tarihi
  3 Haz 2020
 • Mesajlar
  4,903
 • MFC Puanı
  59,840
 • MFC Seviyesi

Koç Burcu 13 Ocak Günlük Burç Yorumları​

Zihinsel aktiviteleriniz çok yüksek ve duygusal ilişkinizde birbirinizle konuşmaktan zevk alıyorsunuz. Bugün karşılaştığınız problemlerle ortaya çıkıyorsunuz. Ailenizin bazı sorunlarını çözmek ve onlara maddi destek vermek.

Boğa Burcu 13 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları​

Katıldığınız birçok toplantıda kişisel çekiciliğinizi kolayca kanıtlayabilirsiniz. İletişim konusundaki düşüncelerinde ısrarcı olacak ve insanları duygusal olarak etkileyecektir. Yakın arkadaşlarınıza yardım etmeniz ve bilginizi onlarla paylaşmak istemeniz gerekir.

İkizler Burcu 13 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları​

Günden güne ev içi olaylar arttıkça enerjinizin arttığını hissedeceksiniz. Ay’ın bugünkü konumu, evinizle ilgili yapacağınız değişikliklere yöneleceğinizi gösteriyor ve aynı zamanda motivasyon gücünüzü artırıyor. Sevdiklerinize aktaracağınız maddi katkılarınızla Ay’ın ve Jüpiter’in olumlu etkisini ortaya çıkaracaksınız.


Yengeç Burcu 13 Ocak Günlük Burç Yorumları​

Aşk hayatınız bugün aktif olacak. Partnerinizle birçok sosyal aktiviteye katılacak ve işinizi duygusal enerjinizle birleştireceksiniz. Endişeden uzak durursanız, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle burcun ilk on gününde doğanlar karamsar düşler görmemelidir.

Aslan Burcu 13 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları​

Bugün çalıştığınız duygusal davranış, tutumunuza bağlıdır. Olayları keşfederken yapıcı olmaya çalışacaksınız. Daha sonra gözden kaçırdığınız detayları göreceksiniz ve sadece güvendiğiniz kendi düşüncelerinize göre hareket ederek zaman kaybettiğinizi göreceksiniz.

Başak Burcu 13 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları​

Hayattan zevk alacağınız bir gün. Organize etme hevesine sahipsin, iyi kararlar verirsen bitiricisin. Saygı duyuyorsunuz Sevgi ve evlilik için tam zamanında geldiniz. Dolayısıyla güveniniz artar. Günün ilerleyen saatlerinde düşünceleriniz değişebilir ve çok detaylı düşünmeye başlayabilirsiniz.


Terazi Burcu 13 Ocak Günlük Burç Yorumları​

Yeni işler için güzel bir gün. Her türlü giriş fırsatına sahip oluyorsunuz. Doğru kararı vermek istiyorsanız baştan etkilenmeden iç sesinizi dinlemelisiniz. Özellikle işbirliği gerektiren durumlarda çıkarlarınızı korumanın önemli olduğunu unutmamalısınız.

Akrep Burcu 13 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları​

Özgürlüğünüzü destekleyen ve sizi estetik olarak motive eden bir performans sergiliyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımınız nedeniyle sizi bekleyen fırsatlarla karşılaşacaksınız. Kişisel yaratıcılığınızı kullanırken başkalarından etkilenmek istemezsiniz. Ayın bugünkü pozisyonları kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olacaktır.

Yay Burcu 13 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları​

Her geçen gün belirli sorunlarınız arttıkça yaşam kalitenizde başka bir boyut ortaya çıkacaktır. Sosyal enerjiniz çok güçlü, ancak kendi fikirlerinize bağlı kalarak mesleki başarınızı artırmak istiyorsunuz. Ay Tepe bugün evinizde ilerliyor ve yüksek ideallerinizin altını çiziyor. Kendinizin ötesine geçme konusunda ısrarcısınız.

Oğlak Burcu 13 Ocak Günlük Burç Yorumları​

Yeteneklerinizi sergilemek için uygun bir gündesiniz. Etrafınızdaki olaylara tepki vermeyerek kendi düşüncelerinizi kolayca ifade edebilirsiniz. İç enerjinizin çok güçlü olduğu bir gün. Arkadaşlarınızla ortak etkinliklere katılacaksınız. Onun renkli fikirlerine hayran kalacaksınız.

Kova Burcu 13 Ocak 2021 Günlük Burç Yorumları​

Beklediğiniz olaylar ön plana çıktığında eylemleriniz hız kazanacaktır. Mücadele yönünüz ortaya çıkıyor. Çevrenizle uyum içinde olacaksınız ve yaratıcılığınızı kalıcı olarak hayata geçirmek isteyeceksiniz. Sezgisel becerilerinizi işinizde dilediğiniz gibi kullanacaksınız. Empatiniz bugün güçlü.

Balık Burcu 13 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları​

İş hayatınızda takıldığınız insanlara dikkat etmelisiniz. Zayıf yönleri onları avantajlı kılar. Partnerinizin bugün sizi desteklemesini ve sizinle çalışmasını bekleyebilirsiniz. Enerjinizin ve mutluluğunuzun yüksek olduğu bir gün.
 

Pozitivizm

⭐🌟🌠Devil Wears Prada🌠🌟⭐
Süper Moderatör
 • Üyelik Tarihi
  28 Şub 2020
 • Mesajlar
  12,968
 • MFC Puanı
  101,250
 • MFC Seviyesi

Zihinsel aktiviteleriniz çok yüksek ve duygusal ilişkinizde birbirinizle konuşmaktan zevk alıyorsunuz. Bugün karşılaştığınız problemlerle ortaya çıkıyorsunuz. Ailenizin bazı sorunlarını çözmek ve
onlara maddi destek vermek.

vay vay neler de bilirmiş😀😀 Zihinsel aktivite, fiziksel aktivite, tüm aktiviteler yüksek düzeyde😀😀😀
 

Orçun

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
 • Üyelik Tarihi
  30 Kas 2020
 • Mesajlar
  300
 • MFC Puanı
  3,850
 • MFC Seviyesi

Onun renkli fikirlerine hayran kalacaksınız.

Ne kadar renkli göreceğiz. ^^
 
Üst Alt