Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

15 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,184
  • MFC Puanı
    12,124
  • MFC Seviyesi

KOÇ:
İşbirliğini seviyor olmanız, dost çevrenizin de genişlemesine neden oluyor. Fakat karşıt düşüncelerin verdiği sıkıntılar yüzünden iş potansiyeliniz düşüyor ve kendinizi mutsuz hissediyorsunuz.

BOĞA:
Kendi doğrularınıza inandığınız zaman başarınızı ikiye katlıyorsunuz. Bugün, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. Hiç kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz.

İKİZLER:
Mantıklı ve akılcı davrandığınız her konu size başarıyı getiriyor. İçsel enerjinizin ortaya çıkmasıyla girişimci yönleriniz atağa kalkıyor. Bazı farklı ortamlar içinde olacak ve enerjinizi yükselteceksiniz.

YENGEÇ:
Organizasyon konularında becerikli yönünüz ortaya çıkıyor. Özel kişilerin ortak çalışmalarına yardım edeceksiniz. İletişimde olacağınız kişilere sergileyeceğiniz disiplin sayesinde, başarınızı garantileyeceksiniz.


ASLAN:
Bugün, şartlarınızı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmalı ve sizi sıkan şartlar konusunda çok fazla düşünmemelisiniz. Atacağınız her adımda güçlü dostlarınızın vereceği desteğin öneminin farkındasınız.

BAŞAK:
Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat bazı tereddütleriniz var. Evinizle ilgili değişimler söz konusu. Ailenizle aranızda oluşan gerginliğe belli bir mantıkla yaklaşabilirsiniz.

TERAZİ:
Ay'ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Ailenizin özgürce karar vermeleri sizi olumlu etkilese de bazı konularda karşıt düşünce içinde olacaksınız.

AKREP:
Sert ve taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkileriniz de yansıtıyorsunuz. İçsel olarak yaşadığınız karmaşaya karşı önleminizi almalısınız. Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalayabilirsiniz. Sürprizlere hazır olun.

YAY:
Bulunduğunuz şartların öneminden çok, asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanıyorsunuz. Kafanızda her zaman uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var.

OĞLAK:
Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda gelişen olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz.

KOVA:
Hedeflerinizde ve deneyimlerinizde güçlü konumlar arıyorsunuz. Kolay tatmin olmayan bir yapınız var. Bugün birlikte çalıştığınız ve kariyerinize katkıları olacak kişilerin kapasitelerini sınamak isteyebilirsiniz.

BALIK:
Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Bugün bulunacağınız ortamlarda duygusal yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz.
 
Üst Alt