Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

17 Ocak 2018 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,138
  • MFC Puanı
    10,334
  • MFC Seviyesi

17 Ocak 2018 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu​

17 Ocak 2018 Koç Burcu Günlük Aşk Falı:Onun bir dediğini iki ettirmemekten inanılmaz keyif alıyorsunuz. Bu tavrınız çevrenizdekileri şaşırtıyor, hatta biraz da kızdırıyor. Bugün yine sevgilinize göre planlar içinde olacaksınız. Neyse ki o da size karşılığını veriyor.

17 Ocak 2018 Koç Burcu Günlük İş Falı:Hafta başında küçük aksamalar yaşayacağınıza dair kimi ipuçları, sizi hafif tedirgin ediyor. Bugün bu konuyla ilgili bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bazı endişelerinizde sandığınız kadar sorun yaşanacak gibi görünmüyor.

17 Ocak 2018 Koç Burcu Günlük Para Falı:Bugün başıboş harcamalardan kaçınmalısınız. Çok hesap gerektiren bir süreçten geçildiğini görmeniz gerekiyor. Zaman, zaman yaşadığınız parasal sıkışıklığınızın en büyük nedeni plansızlık.

17 Ocak 2018 Koç Burcu Günlük Dikkat Falı:Aklınızdan geçen birçok proje içinde bazıları sizi yıkıma götürebilir. Tercihlerinizden en akla uygun olanını seçerken titiz olmanız gerekiyor.​
 
Üst Alt