Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
 • Üyelik Tarihi
  4 Haz 2013
 • Mesajlar
  33,198
 • MFC Puanı
  67,496
 • MFC Seviyesi

2 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,2 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları,2 Aralık 2019 Günlük Burç ,Aralık günlük burç yorumları 2019, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2019, Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu


Sevgili KOÇ
Hareketli yapınıza uygun hareket ederek, isteklerinizi gerektiği gibi yaşama geçirebileceksiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, oldukça romantik ve duygulusunuz.. Bugün içinizde fırtınalar esiyor. Her şeyden çok çabuk alınabileceğiniz bir gün içindesiniz. Olayları fazla büyütebilirsiniz.


Sevgili BOĞA
Siz kendi bildiklerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Bugün size baskı yapmalarına izin vermemelisiniz. Onunla ilgili olumlu düşüncelere sahip oluşunuzu, bir türlü ona kabul ettirmeyi başaramıyorsunuz. Kendinizi disipline etmiş bir kişi olarak, alışkanlıklarınız bozulduğu zaman hastalanıyorsunuz.


Sevgili İKİZLER
İçsel sıkıntılarınızın sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Bugün enerjinizi iyi kullanacaksınız. Duygularınızın hangi yönde geliştiğini biliyor olmanız, sizi daha kararlı yapmasına rağmen huzursuzsunuz. Çevre ilişkilerinizin çok önemli olması, motivasyon sağlama açısından, sizi mutlu ediyor.


Sevgili YENGEÇ
Vaktinizin çok değerli oluşu yüzünden sürekli planlı bir şekilde yaşayarak, dostlarınızı kızdırıyorsunuz. Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz müddetçe kazanan siz oluyorsunuz. Midenizle ilgili küçük şikayetlerin söz konusu olduğu bir gün içindesiniz. Dikkatli olmalısınız.


Sevgili ASLAN
Her zaman yaşam sizden yana. Bugün kişiliğinizi ön plana çıkaracak davranış biçiminizi seçeceksiniz. Onun kaprisli davranışlarınıza hala bir anlam veremiyorsunuz.Bugün duygularınızı yeniden tartın. Enerjinizin yüksek fakat alışkanlıklarınız yüzünden performansınızı yeterince sergileyemiyorsunuz.


Sevgili BAŞAK
İşinizle ilgili başarılı atılımlar yapmanıza rağmen, bugün tekelce duygulardan vazgeçmiyorsunuz. Onun duygularını da kendinize göre disipline etmekten vazgeçmeli, özgürce hareket etmesini sağlamalısınız. Sindirim sisteminizin çok hassas olduğunu bildiğiniz halde yeme alışkanlığınızı değiştirmiyorsunuz.


Sevgili TERAZİ
Sizinle yaşamak her zaman çok özel bir duygu. Bugün Ay'dan olumlu etkiler alıyor ve takdir ediliyorsunuz. Eski duyguların sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz.Yeni bir aşk, kapıda sizi bekliyor. Yalnızlık duygusu size göre değil. Bugün bir çok arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyeceksiniz.


Sevgili AKREP
İşinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmadığınız için, çevrenizden istenmeyen tepkiler alabilirsiniz. Onunla ilişkiniz her an patlamaya hazır bir bomba gibi. Duygularınız sizi oldukça zorluyor. Neşeli yapınızı ortaya koyan davranışlar, yakın çevreniz tarafından sürekli bekleniyor.


Sevgili YAY
Nedensiz hiçbir şeyi kabul etmek istemiyor, güçlü mantığınızla olaylara doğru yaklaşıyorsunuz. Siz yoğun duyguların kişisi olmanıza rağmen, yanlış ifadeleriniz yüzünden başınız dertten kurtulmuyor. Neşeli olduğunuz zaman hiçbir engel canınızı sıkmıyor.Bugün olumlu bir gün yaşayacaksınız.


Sevgili OĞLAK
Zaman kavramı sizin için çok önemli ve işinizi disiplinli bir şekilde yapmaktan zevk alıyorsunuz. Haklı olsanız bile, bu duygunuzu ona kabul ettirme konusunda baskı yapmamalı ve sakin olmalısınız. Bazı konular açıklık kazanmadığı için, kafanız karışık ve bugün duygusallık söz konusu.


Sevgili KOVA
Güçlü bir performans sergileyebileceğiniz olumlu günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Keyfinize bakın. Duygularınızı sessiz bir şekilde yaşamaktan hoşlanmadığınız için, çevrenizden tepki almanız doğal. Sinir sisteminizi güçlendirecek, mineral ve vitamin takviyesine ihtiyacınız var.Haberiniz olsun.


Sevgili BALIK
Kendi değerlerinizin farkında değilsiniz.Bugün çevrenizden çok, kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Amacınız güçlü bir aşk ve bu duyguyu yaşantınızda size hissettirecek önemli olaylar bekliyorsunuz. Sakin yapınızı bilenler yanılıyorlar. Öfkelerinizi içinizde biriktirtmekle iyi etmiyorsunuz.
 

saphira

minik ejderya
Özel Üye
Konum
istanbul
 • Üyelik Tarihi
  14 Eki 2019
 • Mesajlar
  11,386
 • MFC Puanı
  35,504
 • MFC Seviyesi

cidden hiç vaktim yok randevu ile çalışıyom artık :)) ve kızgın herkescikler :))

çok doğru bir fal olmuş bugün :) :) :)
 
Üst Alt