Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
 • Üyelik Tarihi
  4 Haz 2013
 • Mesajlar
  33,198
 • MFC Puanı
  67,496
 • MFC Seviyesi

23 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,23 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları,23 Aralık 2019 Günlük Burç ,Aralık günlük burç yorumları 2019, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2019, Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu


Sevgili KOÇ Burcu
Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri takip etmelisiniz. Güneş, yaşam evinizde ilerlerken istediğiniz başarıyı da beraberinde getirecek. İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz.


Sevgili BOĞA Burcu
İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek kişileri tespit etmeli ve planlarınıza dahil etmelisiniz. Bugün görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştirerek, başarınızı garantileyebilirsiniz.


Sevgili İKİZLER Burcu
Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün. Kombinasyon burcunuzda ilerleyen Ay, araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacak. Kısa yollar ve küçük seyahatler söz konusu olacak.


Sevgili YENGEÇ Burcu
Maddi konularda kafanızın içi oldukça karışık. Gizli planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kazançlarınızı arttırma konusunda değişik düşünceler içinde olacak ve yeni tekliflere daha ılımlı bakacaksınız. Bugün, kendinizi güven içinde hissetmek istiyor ve duygusal kaygılar yaşıyorsunuz..


Sevgili ASLAN Burcu
Doğuştan gelen güçlü enerjiniz, Güneş'in burcunuza geçmesiyle daha bir hareket ve anlam kazanıyor. İsteklerinizde belirgin bir artış gözleniyor. Bugün bulunduğunuz ortamlarda ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz. Planladığınız işlerin yolunda gitmesi için gösterdiğiniz olumlu çabalarınız, istekleriniz doğrultusunda ilerleyecek


Sevgili BAŞAK Burcu
İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bugün, hızlı ve aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak.


Sevgili TERAZİ Burcu
Bugün, çevre ilişkilerinizin güçlü bir şekilde gündeme gelmesiyle, sizi fazla meşgul edecek alanlarınız artıyor ve gözlemci yönünüz ortaya çıkıyor. Her zaman belli standartlar dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Hayallerinizle yaptıklarınız arasında güçlü bir denge var. Birlikte çalıştığınız kişiler bazı şeylerin farkındalar.


Sevgili AKREP Burcu
Güneş ve Satürn tepe evinizde ilerliyor. Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını göreceksiniz.


Sevgili YAY Burcu
Güneş, kombinasyon burcunuz Aslandaki yolculuğuna başlıyor. Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var.


Sevgili OĞLAK Burcu
Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız, kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Bugün, Ay'ın konumu; maddi kazançlarınızı yönlendirme konusunda dikkatli adımlar atmanızı tavsiye ediyor. İsteklerinizin derinliği karşısında kendiniz bile şaşırabilirsiniz.


Sevgili KOVA Burcu
Ay; burcunuzda ilerlerken, Güneşin karşıt burcunuz Aslan burcuna geçmesi, güzel bir kombinasyonu ortaya çıkartıyor. Koşulların sizden yana oluşu bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Birçok fırsat kendiliğinden oluşurken, bazı hayalleriniz kesinlik kazanabilir.


Sevgili BALIK Burcu
Güneş'in, Aslan'a geçmesiyle ortak ilişkileriniz önem kazanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle önemli kararlar alabilirsiniz. Yeteneklerinizin ortaya çıkması için gösterdiğiniz çaba, her zaman olumlu olmayabilir. Bugün, zorlandığınızı hissedeceksiniz. Duygular ve mantık arasında doğru bir seçim yapmalısınız.
 

saphira

minik ejderya
Özel Üye
Konum
istanbul
 • Üyelik Tarihi
  14 Eki 2019
 • Mesajlar
  11,386
 • MFC Puanı
  35,504
 • MFC Seviyesi

Zaten 2 gun raporluyum.. cok ca kendimi dinleyebilirim o halde :(
 
Üst Alt