Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
 • Üyelik Tarihi
  4 Haz 2013
 • Mesajlar
  33,198
 • MFC Puanı
  67,496
 • MFC Seviyesi

26 Aralık 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları,Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,26 Aralık 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları,26 Aralık 2019 Günlük Burç ,Aralık günlük burç yorumları 2019, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2019,Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu


Sevgili Koçlar,
Bugün durup kendinize odaklanmak için iyi bir zaman. Vücudunuza hak ettiği değeri verdiğinizden emin olun. Olmak istediğiniz yer için elinizden geleni yaptığınızdan da emin olun. Dış görünüşünüzle dikkat çekmek yerine, iç güzelliğe yoğunlaşın. Gerçek güzellik içinizde yatıyor.


Sevgili Boğalar,
Beyniniz ve savaşçı içgüdüleriniz bugün aktif. Benzer düşünceleri ve istekleri paylaşan insanlarla birlikte çalışmaya özen gösterin. Konuşmalar bugün son derece faydalı olabilir. Kendiniz hakkında çok şey öğrenmeye uygunsunuz. Derin düşünceleri ve duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyin. Kendinizi ifade etme isteğiniz, eylemleriniz ve duygularınız konusunda ne kadar rahat olduğunuzu gösterir.


Sevgili İkizler,
Bugün birisi sizinle yüzleşmek isteyebilir. Tüm gerçekleri bilmeden durum hakkında bir şey düşünmemeye çalışın. Bulmacanın bir parçası söz konusuysa, sorunu hemen karşılayın. Farkında olmasanız da, duyarlılığınız değerlidir. Küçük şeyler ele alınana kadar ruhunuzu yiyebilir.


Sevgili Yengeçler,
Bugün korkularınız son buluyor. Hemen her şeyi kavramak için güce ve zihinsel kapasiteye sahipsiniz. Korku ya da pişmanlığın sizi geri almasına izin vermeyin. Yolunuzu temizleyin, yeni ve farklı yaklaşımınıza karşı güçlü olun. Hedefte kalın ve eylemlerinizde cesur olun. Başarınızı engelleyebilecek zihinsel engelleri bırakın.


Sevgili Aslanlar,
Bugün doğru yolda olmadığınız için endişelenebilirsiniz. Gerçekten öylesiniz. Her zaman doğru zamanda doğru yerde gibi görünüyorsunuz. Geçmişte yaşananlar hakkında pişmanlığa ya da utanmaya gerek yok. Daha iyi bir gelecek için negatif deneyimleri derslere dönüştürün. Geçmişte olanı değiştiremeyebilirseniz ancak, en azından bir sonrakilere karşı tepkinizi buna göre değiştirebilirsiniz.


Sevgili Başaklar,
Bugün dünyanızda bir savaş olabilir. Duygusal olarak yüklü argümanlarla karşılaşabilirsiniz. Cesaretinizin kırılmasına izin vermeyin. Kelimelerinizin son derece hassas karşılanabileceğini de unutmayın, bu yüzden onları dikkatli kullanın. Huzuru yakalamak için düşüncelerinizi açık ve dürüstçe söylemekte özgürsünüz.


Sevgili Teraziler,
İç sesiniz sizi yavaşlatmak için uyarıyor. Bir mola verip başka birinin öncülük etmesine izin vermeniz en iyisidir. Bir süre evdeki konulara yoğunlaşın ve sevdiklerinizin sorunlarına odaklanın. Farkında olun ya da olmayın, ele alınması gereken ciddi sorunlar mevcut.


Sevgili Akrepler,
Bugün harekete geçmek için harika bir gün. Yeni bölgeye saldırma konusunda, bilinmeyenleri deneyimlemek için yükseliyorsunuz. İçsel bir yolculuk yapın ve keşfedebileceğiniz harika şeyler olduğunu görün. İçinizde her zaman kendini göstermeyen muazzam bir güç var. Bu, cesaretinizi dünyaya kanıtlamak için harika bir fırsat.


Sevgili Yaylar,
Bugün harekete geçmeden önce düşünün. Plansız ve ani hareketler başınızı belaya sokabilir. Günlük rutininizde rahatsız edici bir kesinti yaşayabilirsiniz. Oturun ve aceleyle davranmadan önce durumu düşünün. Çok hızlı ve dikkatsizce hareket ettiğinizi ifade eden mesajlar alabilirsiniz. Yavaşlama zamanı geldi.


Sevgili Oğlaklar,
Bugün kafanızı uzun zamandır kurcalayan şeylere karşı hareket etmek için harika bir gün. Belki de kendinizden emin değilsiniz. Teslim olmak ve tüm cevaplara sahip olmadığını itiraf etmek bazen iyidir. Bunu yeniden yapılandırma fırsatı olarak düşünün. Korku yerine bilinmeyenleri kucaklayın veya onlara karşı koyun. Bilinmeyenlere doğru hareket etmek için harika bir zamandasınız.


Sevgili Kovalar,
Bugünkü sözlerinizle biraz daha duyarlı olun. Zihniniz özellikle aktif ve hatta biraz huzursuz olmaya yatkındır. Bu, düşüncelerinizi dünyaya açmak için bir sinyalden daha fazlasıdır. Başkalarının duygularını dikkate almıyor olabilirsiniz. İnsanlar bu duruma farklı tepkiler gösterebilir. Rakip bakış açılarına saygı göstermelisiniz.


Sevgili Balıklar,
Bugün zihniniz oldukça keskin. Harekete geçmek için iyi bir zaman. Güvensizliğin veya korkunun hayalleriniz konusunda sizi engellemesine izin vermeyin. Bugün yapmanız gereken eylemin etkili olabilmesi için cesur bir harekete ihtiyacınız yok. Gerçekte, tam tersi etkili olacaktır. Düşünce ve enerjiyi içe doğru çevirerek büyük bir başarı elde edebilirsiniz.
 

saphira

minik ejderya
Özel Üye
Konum
istanbul
 • Üyelik Tarihi
  14 Eki 2019
 • Mesajlar
  11,386
 • MFC Puanı
  35,504
 • MFC SeviyesiSevgili Yengeçler,
Bugün korkularınız son buluyor. Hemen her şeyi kavramak için güce ve zihinsel kapasiteye sahipsiniz. Korku ya da pişmanlığın sizi geri almasına izin vermeyin. Yolunuzu temizleyin, yeni ve farklı yaklaşımınıza karşı güçlü olun. Hedefte kalın ve eylemlerinizde cesur olun. Başarınızı engelleyebilecek zihinsel engelleri bırakın.
shortly.. the day is the day.. pppfffff.. :rolleyes: :rolleyes:
 
Üst Alt