Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
  • Üyelik Tarihi
    4 Haz 2013
  • Mesajlar
    33,198
  • MFC Puanı
    67,496
  • MFC Seviyesi

27 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları,Burç,Burç Yorumları,Günlük Burçlar

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,27 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları,27 Aralık 2019 Günlük Burç ,Aralık günlük burç yorumları 2019, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2019, Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu

Sevgili Koçlar,
Bugün sevgi ve güzellikle ilgili bir şey söz konusu olduğunda, işler sizin için çok iyi ilerleyecek. Bir partiye katılabilir ya da akşam yemeği için yakın arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. İçinizde muazzam bir romantizm ve sosyalleşme isteği var. Yaratıcılığınız zirvede. Başkalarıyla olan ilişkilerinizin de çok iyi geçeceğini göreceksiniz.


Sevgili Boğalar,
Çevrenizdeki insanlarla uyumlu bir anlayışa sahip olmak için bugün biraz ayar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bir alanda ilgi görmek istiyorsanız, sevgi ve romantizme karşı daha güçlü ve daha saldırgan bir tutum benimseyin. İleri gitmekten çekinmeyin. Geriye yaslanıp yatarsanız, büyük olasılıkla hiçbir yere varamayacaksınız.


Sevgili İkizler,
Aşk hayatınız bugün karmaşık şekiller ve sürekli değişen güzelliklerle dolu. Döndüğünüz her yerde yeni bir bakış açısı ortaya çıkıyor. Kendiniz ve ilişkili olduğunuz kişiler hakkında yeni bir şeyler öğreniyorsunuz. Farklı insanlarla farklı taahhütlerin olduğu ortaklıklara açık kalın. Hayatınız gökkuşağı gibi, her rengi barındırıyor.


Sevgili Yengeçler,
Özel hayatınızda agresiflik söz konusu olabilir. Sönmüş bir yangının tekrar alevlenmesi için küçük bir kıvılcımın gerekli olduğunu göreceksiniz. Şu an hayatınızın bu alanında bir dönüşüm döneminden geçiyorsunuz. Tüm seçenekleri göz önünde bulundurun ve yeni bir ilişkiden kaçmayın. Partneriniz aradığınız cevaba sahip olabilir, onunla konuşun.


Sevgili Aslanlar,
Bugün sizin için çok güçlü bir gün. Hayatınızın belirli alanlarında, özellikle de romantik doğanız söz konusu olduğunda, kendinize aşırı uçlar bulabilirsiniz. Bir o yana, bir bu yana çekilebilirsiniz. Öncelikle her iki tarafı da idare edeceksiniz, ancak daha sonra kendinizi tamamen bir yere vermek isteyebilirsiniz. Bu tahterevallide bir denge bulmaya çalışın.


Sevgili Başaklar,
Bugün kopan yaygaraların neyle ilgili olduğunu anlayamayabilirsiniz. Birdenbire etrafta yanan bir ateş fark edeceksiniz. İnsanların hareketlerinin ardındaki motivasyonları sorgulamaya mecbur hissedebilirsiniz. Parçaları bir türlü birleştiremeyeceksiniz, bu yüzden zamanınızı boşa harcamayın. Her şeyi akışına bırakın, hayatınızı renklendirmek ve tatlandırmak için belki buna ihtiyacınız vardır.


Sevgili Teraziler,
Bugün sizi ve özel hayatınızı huzursuz eden şeylerden kurtulmak için harika bir gün. Ağzınızda kötü bir tat bırakan eski ve tatmin edici olmayan ilişkilere veda etmek için günün dönüştürücü enerjisini kullanın. Yeni bir ilişkinin ateşini tutuşturun ve bilinçli olarak yeni alışkanlıklar edinmeye çalışın. Böylece eski kalıplar kendilerini tekrarlamaya devam etmeyecektir.


Sevgili Akrepler,
Bugün enerjiniz çok yüksek ama tüm bu enerjiyi nereye harcayacağınızdan emin değilsiniz. Kalkın ve biraz egzersiz yapın. Vücudunuza ihtiyacı olan hareketi verin. Terlemenin nasıl bir şey olduğunu hatırlayın. Sonunda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Vücudunuzun sınırlarını zorlarsanız, sağlıklı bir yolda ilerlemeniz daha olasıdır.


Sevgili Yaylar,
Bugün aşkın ışığı gözünüzü alacak. Kalbinizde ifade edilmesi gereken büyük bir tutku var. Romantik doğanızın dizginleri almasına izin verin. Sevdiklerinizle ilgili konularda iddialı olun. Cesaretinizi toplayın ve onlara içinizden geldiği gibi davranın. Rahatsız edici ve yapışkan olmadan sevecen olmaya çalışın.


Sevgili Oğlaklar,
Bugün, romantizm söz konusu olduğunda insanlar biraz tartışmacı olabilirler. İçgüdüleriniz kendinizi sınırlamanızı ve geri çekilmenizi söylerken, hakim rüzgarlar sizi yeni bir ilişki için heyecanlanmanızı istiyor. Kalbinizin biraz özgürlüğe ve ayrılığa ihtiyaç duyabileceğini anlayın. Hassas doğanız, elinizin altındaki konulara çok fazla takılmanıza neden oluyor.


Sevgili Kovalar,
Bugün bir yakınınız ile yolculuğa çıkmayı düşünebilirsiniz. Uzun bir mola, hayatınızda yeni bir romantizm patlaması için gerekli olan şey olabilir. Bu molayı yalnız geçirmek isterseniz, yabancı bir ülkede hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Ufkunuzu genişletin ve yeni düşüncelere ve inanç biçimlerine açık olun.


Sevgili Balıklar,
Bugünü güzel ve sevgi dolu geçirmek istiyorsanız dışarı çıkmalısınız. Zamanınızı evde oturarak geçirmeyin. Macera dolu olun ve her zaman ilk adımı atın. Romantik meselelerin arkasında büyük bir tutku var, bu yüzden okunuzu nereye fırlattığınıza dikkat edin.
 
Üst Alt