Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
 • Üyelik Tarihi
  4 Haz 2013
 • Mesajlar
  33,198
 • MFC Puanı
  67,496
 • MFC Seviyesi

27 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,27 Kasım 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları,27 Kasım 2019 Günlük Burç Yorum,Kasım günlük burç yorumları 2019, Aylık Burç, Aylık Burç yorumları 2019, Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak BurcuSevgili Koçlar,
Bugünkü sözleriniz son derece güçlü. Duygusal özgüveniniz de yüksek. İşler oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Özellikle başkaları ile birlikte çalıştığınız zaman harika fırsatlar elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde, zarif kıyafetinizi kalabalığa gururla sergileyebileceğiniz bir partiye veya herhangi bir sosyal topluluğa katılacaksınız.


Sevgili Boğalar,
Bir durum hakkında yeni bir bakış açısı kazanmak için mevcut havadan kurtulmalısınız. Bunun için iyi bir gün. Altınızda ya da ardınızda olan şeylerin üzerinde durmayın. İlerlemeye devam edin. Telefonu elinize alabilir ve bir süredir konuşmadığınız yakın arkadaşınızı arayabilirsiniz. Yapılması gereken çok şey var. Bazen eski dostlarla iletişimin sürdürülmesinin önemini unutuyorsunuz.


Sevgili İkizler,
Bugün harekete geçmek için ilk hamleyi başkasından beklemeyin. İçinizde bir şeyler yapmayla ilgili endişeler ve huzursuzluk var. Bu huzursuzluğu maceraya çekmek için daha fazla beklemeyin. Başarılması gereken önemli şeyler var, o yüzden kabuğunuzdan çıkın ve hareket edin. Süreci hızlandırmak için çevrenizdekilere görev verebilirsiniz.


Sevgili Yengeçler,
Bugün günün getirdiği tüm olanaklara kendinizi açık tutun. İnsanları ve eylemlerini yargılamayı bıraktığınızda yolunuza çıkan inanılmaz fırsatlara şaşıracaksınız. Sosyal ve esprili olma zamanı. Her şeyi açık tutun ve her durumda her zaman sağlıklı bir bakış açısına sahip olmayı unutmayın. Kelimeler bugün çok yol alacak, bu yüzden onları büyük bir özenle kullandığınızdan emin olun.


Sevgili Aslanlar,
Bugünkü konulara eşit miktarda zaman ayırdığınızdan emin olun. Bazen bir işe odaklandığınızda veya birini sevdiğinizde, bu durumu abartabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan değerli enerjiyi tüketmediğinizden emin olun. Ayrıca, değer verdiğiniz kişilerden de karşılık gördüğünüzden emin olmalısınız.


Sevgili Başaklar,
Bugün durmak ve dinlenmek istediğiniz bir noktada olabilirsiniz. Bunu yapmanın zamanı geldi. Bir ara vermeyi hak ediyorsunuz, o yüzden değerlendirin ve eğlenin. Büyük bir grupla sosyalleşebilir ve fikirlerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Başkalarıyla ne kadar çok şey paylaşırsanız, onlardan o kadar saygı görürsünüz.


Sevgili Teraziler,
Bugün işlerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Doğru yolda olduğunuz konusunda kendinize güvenin. Güçlü iradeniz ve alışkanlıklarınız, günümüzde olduğu gibi, kararsız olduğunuz günlerde de oldukça etkili olacaktır. Başkalarının alışkanlıklarını ve iradesizliklerini fırsat olarak görebilirsiniz. Artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.


Sevgili Akrepler,
Bugün kendinize açık havada geniş bir alan bulun. Çiçek toplayın ve bu çiçekleri mutfak masanızda bir vazoya koyun. Küçük şeyler büyük miktarda mutluluk getirebilir ve durgun halinizi biraz olsa canlandırabilir. Zihninizdeki gereksiz karmaşaları temizlemek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Dışarı çıkıp doğada yürüyüş yapmak, yeni bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olacaktır.


Sevgili Yaylar,
Bugün sosyal etkileşimleri ve aktiviteleri teşvik eden bir gün. Bu günün heyecan verici enerjisine dokunun. Var olan yangının şiddetlenmesini önlemek için çok fazla oksijen bulunduğunu göreceksiniz. Gün içinde, aklınızın bir köşesinde gizlice bir araya getirdiğiniz büyük planlarla ilgili adımlar atabilirsiniz.


Sevgili Oğlaklar,
Bugün atacağınız cesur adımlar ödüllendirici ve zenginleştirici bir deneyim olabilir. Bilinmeyen şeylerden korkuyorsunuz. Bu gayet normal. Bugün bilinmeyenlerle ilgili bir risk alın ve korkularınızın sizi potansiyel olarak harika bir deneyimden kaçırmasına izin vermeyin.


Sevgili Kovalar,
Bugün zihninizi ve yüreğinizi tüm olasılıklara açık tutun. Her zaman bir sonraki seviyeye geçmek için gerekli olan yeteneğe ve cesarete sahipsiniz. Hayatınızın şu an daha fazla güven gerektiren farklı alanlarını düşünün. Bu cesur tutumunuzu o alanlarda da gösterebilirsiniz.


Sevgili Balıklar,
Kişiliğinizin maskülen ve feminen tarafları bugün birlikte çalışmalı. Önemli olan enerjinin hareket etmesini sağlamaktır. Herhangi bir sorun üzerinde durmamaya çalışın. Başkalarının endişelerini yatıştırmak için sözlerinizi kullanabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz hassasiyeti dikkatli bir şekilde dışarıya yönlendirmelisiniz. İçsel gücünüz en değerli kaynaklarınızdan biridir.
 

saphira

minik ejderya
Özel Üye
Konum
istanbul
 • Üyelik Tarihi
  14 Eki 2019
 • Mesajlar
  11,386
 • MFC Puanı
  35,504
 • MFC Seviyesi

konuşurken dikkatli kelimeler seç diyor yani.. kimseyi kırma üzme :/
 
Üst Alt