Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

29 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,185
  • MFC Puanı
    12,134
  • MFC Seviyesi

21 Mart - 19 Nisan
Haftabaşını son derece yoğun bir tempo içinde karşılayacaksınız. Hem Pazartesi sendromu hem de sizi bekleyen birikim bunalmanıza yol açabilir. Neden yardım istemeyi bu kadar gurur meselesi haline getiriyorsunuz?
Şu sıralarda kendinizi çok yalnız, hatta ?unutulmuş? hissediyor olabilirsiniz. Ama tamamen boş bir duygu bu. Sizi çok seven birileri var.

Boğa
20 Nisan - 20 Mayıs
Şanslı gününüzdesiniz. Yüksek bir enerji seviyesiyle güne başlayacak ve kendinizi tüm gün boyunca çok pozitif hissedeceksiniz. Bu olumlu ruh halinizden başkalarının da faydalanması için insanlarla birarada olmaya çalışmalısınız.
Bu akşam katılacağınız eğlencede yeni birisiyle tanışabilir ve aniden duygusal bir yoğunluk yaşamaya başlayabilirsiniz. Dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekebileceğiniz bir gündesiniz.

İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Evinizle ya da yaşadığınız ortamla alakalı bir takım değişiklik planlarıyla bağlantılı olarak alış-veriş merkezlerini dolaşabilir, neler alabileceğinize, neler yapabileceğinize karar verebilirsiniz. Aradıklarınızı bulmak hiç de zor değil.
Ailenizle beraber olmanız gerektiği için suçluluk duymamalısınız. Partnerinizin size olan sevgisi ve inancı, sizi kolaylıkla anlamasına yetecektir.

Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Yoğun bir iletişim trafiği yaşamanız söz konusu. Her türlü komünikasyon aracını kullanarak iletmek istediğiniz mesajları, hedeflere yönlendirebilirsiniz. Ancak telefonların hiç susmaması bunalmanıza yol açabilecek.
Oturduğunuz yerde, komşu sayılabilecek birisiyle karşılaşmanız ve ondan çok etkilenmeniz söz konusu bugün. Neden şimdiye kadar onu hiç fark etmediniz acaba?

Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos
Finansal konularda da gün içinde sürpriz gelişmeler olabilir ve hesapta olmayan harcamalar yapabilirsiniz. Unutulmuş veya tamamlanmamış işlerle de karşılaşabilirsiniz. Aşk anlayışınızda gün içinde yaşayacağınız sürpriz olaylar neticesinde bilinçaltınız tetiklenecek ve şimdiye kadar farketmediğiniz duygularınızı keşfedeceksiniz.

Başak
23 Ağustos - 22 Eylül
Kişisel özelliklerinize bu kadar güvenmeniz son derece hoş. Ancak yine de gerçekçilik konusunda zaman zaman kendinizi kontrol etmeli ve objektivitenizden emin olmalısınız.
Bazen ilişkinizde fazlaca bencil davranışlar sergilediğinizi kabul etmelisiniz. Bu haliniz doğal olarak partnerinizin rahatsızlığına yol açıyor.

Terazi
23 Eylül - 22 Ekim
Oldukça yoğun duygusallıklar yaşayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Rasyonalitenizi tamamıyla kaybetme olasılığınız, yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Dikkatli olmalısınız.
Birlikte olduğunuz insana her türlü alanda güvenebilirsiniz. Size olan sevgisi ve bağlılığı, yükünüzü paylaşmakta hiç tereddüt etmemesini sağlayacaktır.

Akrep
23 Ekim - 21 Kasım
Kendinizi fazla zorladığınızın farkına varmanız gerekiyor. Her şeyi kuralına uygun yapacağım derken, hayatınızı daralttığınızın, her yana engeller koyduğunuzun bilincinde değilsiniz.
İçinizdeki yalnızlık duygusunun tek nedeni sizsiniz. Karşınızdaki insana, size yakınlaşması için hiç şans vermiyorsunuz ki.

Yay
22 Kasım - 21 Aralık
Gayet pozitif bir ruh haliyle haftaya başlayacaksınız. İçinizden taşan neşeyi sakın kontrol altına almaya çalışmayın. Tam tersine etrafınızdaki insanlarla paylaşmaya, onlara da pozitivite aşılamaya çalışın.
Birlikte olacağınız insanın sizin için ilk önce bir dost olmasını istiyorsunuz. Beraberliklerde arkadaşlık kavramını bulmak, bilirsiniz her zaman kolay değildir.

Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak
Kendinizden çok memnun kalacağınız bir gündesiniz. Düşünsel yanınız, fikirleriniz ve ürettikleriniz etrafınızdaki insanların da dikkatini çekecek ve takdirlerini toplayacaksınız.
İlişkinizde daha güçlü bağlar oluşturma arzunuz varsa, biraz daha yapıcı davranmayı prensip haline getirmelisiniz. Belki entellektüel yaklaşımlar bu alanda yardımcı olabilir.

Kova
20 Ocak - 18 Şubat
Çok aktif bir gün olmamasına rağmen, yine de kendinizi oldukça zinde hissedeceksiniz. Ufak tefek problemleri büyütmeme alışkanlığınızın ne kadar doğru ve hayatınızı koruyucu etkisi olduğunu bir kez daha görebilirsiniz.
Birlikte olduğunuz insana, ona olan duygularınızı sembolize eden ufak bir hediye almalısınız.

Balık
19 Şubat - 20 Mart
İnsan ilişkilerinde çok iyi sonuçlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Konuşmalarınızla ve davranışlarınızla olumlu tepkiler alabilir, insanları istediğiniz yönde ikna edebilirsiniz.
İlişkinizde yeni bir devrenin başlaması mümkün. Yapıcı yaklaşımlarınızın, iyi niyetinizin ve sevginizin karşılığını görmeye başlayacaksınız artık.
 
Üst Alt