Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

30 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,144
  • MFC Puanı
    10,554
  • MFC Seviyesi

Koç Burcu

Bugün, üzerinde çalıştığınız bir projeyi olumlu bir şekilde sonuçlandırabilmek için, bir karar vermeniz gerekebilir. Yarım kalan işleri sonuçlandırmak için ideal bir zamandasınız.

Boğa Burcu

Partnerinizle ya da yakın bir arkadaşınızla yapacağınız mantıklı ve bilgilendirici bir konuşma, geçmişte hapsolmanıza neden olan bir konuyu geride bırakmanıza yardımcı olabilir.


İkizler Burcu

İşinizle ilgili bir konu ya da üzerinde çalıştığınız bir proje, son zamanlarda çok vaktinizi alıyor olabilir. Bugünlerde, tünelin sonundaki ışığı görmeye başlayabilirsiniz.


Yengeç Burcu

Öğrenme isteğiniz oldukça yüksek. Farklı konseptler ve düşünceler, daha önce bilmediğiniz, tatmin edici yeni yollar yakalamanıza yardımcı olabilir.


Aslan Burcu

Titizliğinizi ve dikkatinizi, aile üyelerinize borçlu olabilirsiniz. Çabalarınızın boşa gitmediğini görmek, sizi mutlu edecek.


Başak Burcu

Sevgilinizle yapacağınız konuşmalarda, ilişkinizde yeni derinlikler ve sadakatin daha önce farkına varmadığınız bir boyutunu keşfedebilirsiniz.


Terazi Burcu

Maddi konuları değerlendirmek için uygun bir zaman olabilir. Dikkatiniz ve azminiz oldukça işe yarayabilir.


Akrep Burcu

Üzerinde uzun zaman uğraştığınız bir projeyle ilgili yaratıcı bir bakış açısı geliştirmeniz gerekebilir.


Yay Burcu

Evinizle yapacağınız değişiklikler, sizi heyecanlandırabilir. Başkalarının isteklerine dikkat ettiğiniz sürece, her şey yolunda olacak.


Oğlak Burcu

İş ya da özel hayatınızda son dönemde geliştirdiğiniz ilişkilerinizi, üzerinde çalıştığınız proje hakkında konuşmak için değerlendirebilirsiniz.


Kova Burcu

Planlarınız ne kadar kesin olursa, başarıya ulaşma şansları o kadar yüksek olacak. Özellikle de, dışarıdan destek arıyorsanız.

Balık Burcu

Bugünlerde, kendinizi ve olumlu duygularınızı ne kadar iyi ifade ederseniz, karşılaşacağınız kişilerin tepkileri sizi o kadar mutlu edecek.
 
Üst Alt