Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

31 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,136
  • MFC Puanı
    10,264
  • MFC Seviyesi

Koç Burcu

Bugün, uzun zamandır içinize hapsettiğiniz enerjinizi dışarı çıkarmaya bakın. Yanınızda kim olursa olsun, eğleneceksiniz.


Boğa Burcu

Geçtiğimiz hafta yaşadığınız gerginlikler, üzerinizde baskı yaratıyor olabilir. Kendinizi ödüllendirmeyi ihmal etmeyin.


İkizler Burcu

İçinde bulunduğunuz ikilemi çözmek için, güvendiğiniz arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. İşinize yarayacak öneriler sunabilirler.


Yengeç Burcu

İş yerindeki gelişmeler sizi tatmin etmiyor olsa da; önümüzdeki hafta, ilerlemeniz için büyük fırsatlar sunacak.


Aslan Burcu

Bütün hafta çok çalıştıysanız, bu hafta sonunu kendiniz için ayırın. Hareketli ve keyifli planlar yaparak, kendinizi ödüllendirmeyi ihmal etmeyin.


Başak Burcu

İş yerindeki çalışmalarınız ve çabalarınız, sonunda fark edilecek. Finansal gelişmeler, sizin avantajınıza işleyecek.


Terazi Burcu

Beraberken eğlendiğiniz, özel biriyle planlar yapmak isteyebilirsiniz. Dikkati ve ilgiyi üzerinizde hissetmek iyi gelebilir.

Akrep Burcu

Gelirinizi arttırmak istiyorsanız, bugünlerle ekstra işler bulabilirsiniz. Bu işleri yaptıkça, alacağınız ödüller de artacak.


Yay Burcu

İlginizi çeken özel biri varsa, beraber vakit geçirme isteğinizi iletmekten çekinmeyin. Aşk arayışınızda Jüpiter’in şansı yanınızda olacak.


Oğlak Burcu

Son zamanlardaki yoğun çalışma temponuz yüzünden, evinizde vakit geçirememiş olabilirsiniz. Evinizde yapacağınız değişiklikler, daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.


Kova Burcu

Bu hafta, arkadaşlarınızla vakit geçirmeyi ihmal etmeyin. Bu program keyfinizi yerine getireceği gibi, aşkı bulmanıza da yardımcı olabilir.


Balık Burcu

Harcamalarınız yüklü olsa da, gelirinizi arttırmak için yeni fikirler üretebilirsiniz. Bu fikirleri geliştirmek yararınıza olabilir.
 
Üst Alt