• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

5 adım

esmergüzeli

MFC Üyesi
Konular
151
MFC Puanı
70
Öner adında bir çocuk varmış.öner 5 adım oynarken kaybolmuş hemde hiç bilmedii yerde hiç kimse öneri bulamamış öner 1 yıl boyunca kayıpmış ailesi 1 yıl hep onu aramışlar polistende yardım istemişler bi yerde ceset bulmuşlar ailesi öner öldü zannetimişler o cesedi görünceama aslında başka bi çocukmuş ama bilmiolarmış annesiyle babası kayıp bi çocuk görmişler tv de sonra o çocuğu önere benzetmişler sonra parti vermişler öner evini arkasına gelince bir bakmış ki evde şarkı sesleri gelmiş hemen eve girimiş ve bensiz parti mi olur demiş önerin üstü kirli olduğu için onu kapkaççı sanmışlar ve evden atmışlar o da başka arkadaşına gitmiş arkadaşından kıyafet istemiş arkadaşı vermiş ve öner eve gitmiş ama üstündekiler siyah ve kar maskesi katlanmış bir şekilde kafasında olduğu için onu hırsız sanıp yine atmışlar öner bu sefer arkadaşından güzel bir kıyafet almış bu da takım elbise imiş o yüzden annesi ile babası onu mafia babasının oğlu sanmışlar ve yine evden atmışlar bu sefer arkadaşını dövmüş çünkü çok sinirliymiş ve başka arkadaşından kıyafet almış bu sefer demiş ki anne ve baba beni hep evden attınız her evden attığınız çocuk bendim demiş ve partide ne olduğunu sormuş annesi demiş ki :
kısık bir sesle çikolatalı pasta diyince öner deliye dönüp annesine saldırmış.