Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

6 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,188
  • MFC Puanı
    12,174
  • MFC Seviyesi

6 Temmuz 2015 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu:

Burcunuzun özelliği olan ısrarcı ve inatçı tavırlarınızdan bugün uzak durmalısınız. İşin uygun rotasında sürdürülmesi için, çevrenizdekilerle eşgüdüm içinde, paylaşımcı bir yapı sergilemelisiniz. Aksi taktirde; küçük bir pürüz büyüyerek, zaman israfına neden olur ve ek çabalar gerektirebilir.


6 Temmuz 2015 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu:

İncindiğiniz konuda pasif kalamıyorsunuz. Oysa, bu tür bir davranış şekli sinirlerinize iyi gelecek. Alındığınız konu üzerinde yoğunlaşmayı bırakarak, çok çabuk başka güncel meselelerinize adapte olmayı deneyin. Çünkü, giderek artan bir silsile ile sinirlerinizi geriyor ve ayni anda bunu yüzünüze yansıtıyorsunuz.


6 Temmuz 2015 Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu:

Yakın bir dostunuzun özel bir günü ile ilgili, onu mutlu edecek sürpriz girişimde bulunmalısınız. Size bu konuda herhangi bir serzenişte bulunmuyorsa da, içindeki hesaplaşmalarında ön planda siz varsınız. Her insanın benzer şekilde mücadele ettiği konularla uğraşmayı da şanslık olarak addetmeyin.


6 Temmuz 2015 Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu:

Sağlık konusunda ön plana almak istediğiniz ve gerçekten bir disiplin içinde uyulması gereken kurallara gereken önemi vermiyorsunuz. Fakat, konuyla ilgili konuşurken 'mangalda kül bırakmıyorsunuz.' Ya; hiçbir şekilde kafanıza takarak içsel kurgulamalar yaratmayın, ya da; uygulayın.


6 Temmuz 2015 Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu:

Yılgınlık size göre değil. Fakat, uğraşı içinde bulunduğunuz konularla ilgili olan çevrelerde bıkkınlık imajı vermeyin. Çünkü, sizinle ayni paralelde yürüyen ve zaman zaman ayni parkuru kullandığınız kişiler; böyle konuşmalarınızı fırsat bilip, 'aslı astarı' olmayan spekülasyonlar üretebilirler.


6 Temmuz 2015 Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu:

Partnerinizle ilgili; önce içinizde yarattığınız, sonra da dış dünya ile ilişkilendirerek ortaya attığınız konu gerçekten gereksiz ve gereksiz olduğu kadar da ilişkilerinizi yıpratıcı. Bazen mantığınızı olmayacak şeylerin yapı taşlarını oluşturmada kullanırken, duygusallığı heba ediyorsunuz.


6 Temmuz 2015 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu:

Sizinle direk ilgisi olmasa da, geniş organizasyon içinde ilgilenmek zorunda kalacağınız bir arkadaşınızın sorunu gündeme gelebilir. Nasıl bir tavır takınacağınız konusunda kararsız kalmamalısınız. En kısa yoldan etkisini hissettirecek şekilde girişimde bulunun, çünkü; onun size ihtiyacı var.


6 Temmuz 2015 Pazartesi AKREP Burcu Yorumu:

Partneri ile olan duygusal ilişkilerini kişilik ispatı üzerine kurmayan akrep'ler, bu tür bir birlikteliğin yararını görecekler. Beklemedikleri bir olay karşısında manevi olarak gerek duydukları desteği, ondan fazlası ile alacaklar. Bu ilginin, üzerinizde yaratacağı itici gücünün etkisini işinizde de göreceksiniz.


6 Temmuz 2015 Pazartesi YAY Burcu Yorumu:

İş hayatınızdaki hareketlenme ve olumlu görüşmelerle beraber, sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra ki süreçler, daha da yoğunlaşarak gidecek. Siz de zaten bu şekilde hareketli ortamları seviyorsunuz. Bu arada; kesinlikle her adımınızda, düzenin hakim olduğu akılcıl planlar yapın.


6 Temmuz 2015 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu:

Süregelen işbirliği olan kişilerin; bu konuda dikkatli tespitler yapmaları gereken bir gün. Özellikle; uzayıp giden bu ilişkiler zincirinde potansiyel öneme sahip düğüm noktaların analizini iyi yapmalılar. Bu noktalarda olan saçaklanmaların en az ve kendi inisiyatifleri dahilinde olmasına dikkat etmelidirler.


6 Temmuz 2015 Pazartesi KOVA Burcu Yorumu:

Geriye dönüp baktığınızda; içinizi sızlatan bazı dostluklarınız konusunda gösterdiğiniz inatçılığın, size pek yarar sağlamayacağını görmeniz gerekiyor. . Onların size karşı ilgilerini hissediyor, fakat; aradaki soğuk rüzgarların yok olması için gerekli fırsatların yaratılmasına da yardımcı olmuyorsunuz.

6 Temmuz 2015 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu:


Bugün çekiciliğiniz üstünüzde. Kendinizi iyi hissettiğiniz günün sabahlarında iyimser olan yüz ifadenizle çevrenizi de etkiliyorsunuz. Maddi anlamda sizi sevindirecek gelişmeler içinde olabilirsiniz. Partneriniz hakkında merak ettiğiniz konuları arkadaşınızla değil, kendisiyle konuşun.
 
Üst Alt