• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

9.SINIF

ysfzrn06

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
ÖNCELİKLE MERHABALAR BEN HENÜZ 9 .SINIFIM SİZCE YGS YE HAZIRLANMAYA BAŞLAMALMIYIM ??? BU İLK SORUMDU ŞİMDİ İKİNCİ SORUMA GEÇECEKOLURSA MATEMATİK TEMELİM ZAYIF SİZCE NASIL GELİŞTİREBİLRİM ???:hmm:hmm:hmm

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Bence Başlamalısın.Sence geç kalmadınmı ? Şu an 11. sınıflar bile başladı

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Birçok öğrencinin çok merak ettiği bu sorunun cevabını eğlenceli ve bilgilendirici şekilde bu video da bulabilirsiniz. Öğretmen Tonguç’a nasıl matematiğe çalışacağını anlatıyor.

Benim şuana kadar duymadığım iki konu çarpıcı geldi biri Harvard Metodu diğer de matematiğin temeli konusunda hangi konuları yapmamız gerektiğidir. Ayrıntılarını videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Ancak matematikteki temel konular yazmak istiyorum. Bunlar Artı eksi tamsayılar, denklemler, harfli ifadeler, üslü sayılar, köklü sayılar ve fonksiyon konulardır. Eğer bunları halledersek matemetikte temelimizi sağlamlaştırmış olduğumuzu anlatıyor.

ysfzrn06

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
TONGUÇU TAKİP EDİYORUM VE O VİDEOYUDA İZLEDİM :D