Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Açık havada film keyfi yaz gecelerinizi süsleyecek

ayibogan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    26 Tem 2017
  • Mesajlar
    167
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Akmerkez

Açık havada sinema keyfini misafirleri ile buluşturan Akmerkez Üçgen Teras, bu hafta ‘Arrival’ filmine ev sahipliği yapacak. İzleyiciyi birbirinden ilginç sürprizlerle buluşturan Amerikan kurgu filmi 9 Ağustos Çarşamba günü 21.00’da ücretsiz olarak gösterilecek.

Akasya

Yaz gecelerini açık havada sinema keyfi ile taçlandırmaya devam eden Akasya Park, 11 Ağustos Cuma günü ’Troller’ filmine ev sahipliği yapacak. Küçükten büyüğe herkes tarafından çok sevilen animasyon film 21:00’da ücretsiz olarak gösterilecek.

Akbatı AVYM

1950’li yılların efsaneleşmiş arabalı sinema keyfi Akbatı AVYM Festival Park alanında tekrar canlanıyor. Klasik maket arabalar ve minderlerde film izleme deneyimiyle geçmişe dönecek sinemaseverler,11 Ağustos Cuma günü saat 21.00’da gösterilecek Logan: Wolverine filmi ile açık hava sinemasının keyfini yaşayacak. 5 Ağustos Cumartesi günü saat 21.00’da da küçük misafirler, Disney animasyonu Moana’nın hikayesine ortak olacak.
 
Üst Alt