Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adet düzenleyici bitki kürleri

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Tabiatta yetişen bazı bitkiler gerçekten insanın sağlığı için yaratılmıştır. Bu bitkilerin hangi sağlık sorunlarına iyi geldiği konusunda iyi bir araştırma yapılsa ve tespit edilen o bitkiler ile uygulamalar sıkça yapılsa inanın insanın ömrü önemli derece de artar. Bunu artırmak belki kader çizgimiz ile örtüşmüyor olabilir. Veya buna inanmak istemez olabilirsiniz.


adet düzenleyici bitki kürleri

Ama şuna mutlaka inanın sağlıklı bir şekilde yaşamanız mümkün olur. Mesela sağlık sorunları yaşadığınız herhangi bir hastalığı belirleyelim. Diyelim ki adet düzensizlikleri yaşıyor ve her dönemde şiddetli ağrı veya düzensizlikler yaşıyorsunuz. Bunun için maydonozun faydaları size çok iyi gelir. Bunun bilinmesi ve maydonozun bolca kullanılması bu sıkıntılı dönemin rahatlık ile atlatılmasını sağlar. Yine aynı şekilde ısırgan otunun adet düzenleyici etkisi bilinmektedir.
Lahana yaprağı da bu sıkıntıyı yaşayan kadınların en sık başvurduğu yöntemdir. Bazı bitki çayları da hekimlerin önerileri arasında yer alır. Özellikle yeşil çayın adet düzensizliklerine çok iyi geldiğinin bilinmesinde fayda vardır.
 
Üst Alt