Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Çocuklar İçin Kutlama

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gören çocuklar için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gayaz Akçurin, yaptığı yazılı açıklamada, kutlamanın geleneksel hale geldiğini belirterek, çocukların hastalıklarını önemsediklerini kaydetti.
Çocukların içinde bulundukları durumu bir süreliğine unutturmak ve dünyada çocuklar için bayram ilan eden tek ülke olmanın ayrıcalığını yaşatmak amacıyla etkinlikleri düzenlediklerini anlatan Akçurin, etkinliğe katılımın sağlanabilmesi için kutlamanın bir gün gecikmeli gerçekleştiğini bildirdi.
Akçurin, açıklamasında şunları kaydetti:
"Gecikmeli de olsa 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamış olduk. Tüm anabilim dalımız öğretim üyelerimiz, asistan, hemşire ve diğer çalışanlarımız etkinliğin düzenlenmesinde emek verdi. Ayrıca Genç Liderler ve Girişimciler Derneği, Bilim İlaç ve Dem İlaç'a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum."
 
Üst Alt