• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Akkabı !

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Bugün öğle saatlerinde dershane arkadaşımla Kentparkta buluştuk. H&M de takılara filan bakıyodu bende telefona dalmıştım onun peşinden ilerliyordum. Zaten ne geldiyse bu dalgınlıktan geliyor insanın başına :)) Yere bakarak yürüyorken arkadaşım sandığım bi bayanın peşinden gitmişim pantolon renkleri aynıydı ama suçum yok benim :D Gözüm ayakkabıya takıldı bende arkadaşımın ayakkabısına dikkat etmemiştim ve arkadaşım sanarak "Anammm ne tatlı ayakkabıların varmış senin yerim ben bunları" dedim ve ayaklar durdu ve tepki verilmedi :)) O an arkadaşım olması için dua ettim ama olan oldu kafamı kaldırdığmda tanımadığım bi çift göz bana bakıyordu :)) " Bana mı söylediniz ? " dedi utancımdan yerin dibine geçtim " kusura bakmayın valla arkadaşım sandım pantolon renk tonlarınız aynıydı çok özür dilerim " dedim ama nasıl dedim bilmiyorum yüzüm kıpkırmızı oldu Allahtan kız sert tepki vermedi ve güldü utancımı bi nebze olsada azalttı çok şükür :)) Kıvırcık saçlı , hafif iri gözlü , gülüşü dişleri güzel bi bayan arkadaştıı aklımdan çıkmıyor ne o nede düştüğüm durum :)) Keşke adını sorabilseydim kendimi toparlayamadım o an ama şuan çok pişmanımmmmmm keşke okusa ve bana ulaşablise yada bi yerde karşılaşabilsemmmm:/

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
~ haahhahhaha $ap$al yaaaaaa iyi bari tersine denk gelsen yerdin kafaya çantayıı :))

Konular
463
MFC Puanı
520
yineki iyi tarafina denk gelmissin yoksa guzel dedin ayakkabiyi bi anda kafanda bulurdun :p birseyi kirk defa dilersen olurmus :)