Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Akşam Düğünü İçin Öneriler

-Ruhefza-

Parçaladım peş peşe, söylediğin sözcükleri.
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    4 Mar 2019
  • Mesajlar
    5,885
  • MFC Puanı
    249
  • MFC Seviyesi

Akşam düğünleri, misafirlerin düğüne gelebilmeleri için uygun zamandır. Akşam saatlerinde zaman kısıtlaması olmadan sevdiklerinizle beraber olabilirsiniz. Akşam düğünü için birçok farklı fikir kullanılabilir. Gereksiz para harcamadan makul ve şık bir düğün gerçekleştirmeniz mümkün.

EZCaLP.jpg


Akşam Düğünü
Akşam düğünleri, misafirlerin düğüne gelebilmeleri için uygun zamandır. Akşam saatlerinde zaman kısıtlaması olmadan sevdiklerinizle beraber olabilirsiniz. Akşam düğünü için birçok farklı fikir kullanılabilir. Gereksiz para harcamadan makul ve şık bir düğün gerçekleştirmeniz mümkün. Bununla birlikte bu noktada düğünün doğru planlanması oldukça önemlidir. Bu makalede farklı akşam düğünü önerilerine göz atalım!

Düğün Resepsiyonu Önerileri
Akşam Düğün Resepsiyonu İçin Öneriler
Akşam düğünü hem evlenecek çift hem de konuklar için bu geceden zevk almada rahat bir ortam sağlar. Düğün günü yaklaştıkça genellikle stresli bir ortam oluşur ve düğün telaşı içerisindeki herkesin rahatlaması ve tanıdıklarıyla iyi vakit geçirmesi gerekir. Haydi, farklı akşam düğünü fikirlerine bir göz atalım.

Plaj düğünü:
Düğün alanını plaj olarak belirlemek açık hava akşam düğünü fikirleri arasında en iyi fikirlerden bir tanesidir. Plaj düğünü doğrudan romantik bir atmosfer yaratır. Plaj düğününde davetliler için gece açık havada dans ayarlanabilir. Meşaleler ve tropikal müzik gibi plaj düğünü için daha birçok fikir bulunuyor. Açık hava düğünlerine ilişkin daha fazla bilgi edinin. Düğün seremonisi tamamlandıktan sonra düğün bir yatta devam edebilir ve düğün sonrası parti bu yatta verilebilir. Plajda böyle bir düğün planlamak yaz mevsimi için en iyi gece düğünü fikirlerinden bir tanesidir. İşte size yardımcı olacak birkaç plaj düğünü fikri daha.

Gece kulüpleri:
Düğün resepsiyonunun gerçekleşeceği yeri gece kulübüne benzetmek oldukça cesur bir fikirdir. İnsanlar genellikle düğün yerinin daha ciddi bir yer olmasını bekler. Bununla birlikte zevkle dekore edilen bir yer hem makul hem de göz hoş gelebilir. Caz ortamı yaratmak için dekorasyon beyaz, siyah ve gümüş gibi renkleri de içermelidir. Caz müzikle birlikte ufak masalar 1920’li yılların havasını yaratmaya yardımcı olacaktır.Akşam Düğünü Önerileri
Sonbahar Mevsimi İçin Akşam Düğünü Önerileri
Sonbahar mevsiminde gerçekleştirilen düğünler düşen ağaç yapraklarının görünebileceği bir şekilde ayarlanmalıdır. Bu mevsim düğün için mükemmel mevsimlerden bir tanesidir; çünkü doğa bu mevsimde hoş bir görüntü ve romantik bir atmosfer oluşturur. Sonbahar mevsimi için düğün dekorasyonu fikirlerinden bir tanesi de dekorasyonlara daha fazla renk ekleyerek düğünü özel bir hale getirmektir. Bu mevsimle ilişkilendirilebilen farklı renkler arasında turuncu, pas rengi, sarı ve kırmızı yer alır. Sonbahar düğününe bal kabağı, palamut, boynuz biçimli kaplar ve su kabağı ekleyerek güzel dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Bir akşam düğününde birçok mum bulunmalıdır. Sonbaharda bir kır düğünü de planlanabilir. Düğün resepsiyonları fikirlerine ilişkin daha fazla bilgi sizin için faydalı olabilir.Kıyafet Önerileri
Akşam Düğünü Kıyafetlerine İlişkin Öneriler
Akşam düğünü için kıyafetler farklı ortamlara göre değişiklik gösterebilir. Düğün öğlen düğünü de olsa akşam düğünü olsa gelin ve damat için kıyafetler aynıdır. Bununla birlikte konuklar düğünün resmi mi yoksa daha rahat bir düğün mü olduğunu kontrol etmelidir. Plaj düğünlerinde genellikle daha rahat kıyafetler tercih edilir. Bazı düğünler resmi ve “siyah kravat düğünü” olabilir. Resmi bir düğün partisi için erkeklere güzel bir takım ve smokin önerilir. Bununla birlikte kadınların kıyafetleri fazla abartılı olmamakla birlikte çekici olmalıdır. Düğün kıyafetlerine ilişkin daha fazla bilgiler size yardımcı olacaktır.

Akşam düğünlerine ilişkin yukarıda verilen fikirler güzel bir düğün organizasyonu için size yardımcı olacaktır. Farklı akşam düğünü fikirleri, düğün dekorasyonları, kıyafetleri ve bu konuda daha fazla bilgiyle daha kolay anlaşılabilir.
Alıntı​
 
Üst Alt