• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Al Yüreğimi Avuçlarına

Konular
132
MFC Puanı
0
Al Yüreğimi Avuçlarına

Sevgi cümleleriyle başladığım hayat yolculuklarımın birine daha başlıyorum şimdi... Her günüm sana dair bir yolculuk ve ben bu yolun ebedi ve tek sahibi... Seni anlatmanın derdine düşmüşüm yine olmadık saatlerde... Biraz soğuk biraz yalnız bir pencere köşesinde... Eskiden yalnızlığım sen kokardı, şimdi ise mutluluğum... Aradığım yıllarımın özlemini gözlerine havale ediyorum... Seni yaşamanın derdindeyim, sana kavuşmanın... Sıcak nefesimi nefesine kavuşturmanın... Gözlerine yakından bakmanın... Avuçlarında bir ömür yaşamanın... Seni yaşamanın derdindeyim, yanında uyumanın... Gözlerini açtığında kollarımda olmanın sıcaklığını yaşamanın... Seni yaşamanın derdindeyim, sana mutluluğu hatırlatmanın...

Daha fazla sevmek istiyorum seni her yeni gün geçtikçe... Süslü cümleler kurmuyorum bugün ne varsa gör içimde... Anla biraz özlemimi, sana hasretimi... Tarifi yapılamaz sevgimden geliyorum ve tarifsiz bir mutluluğa her gün biraz daha yaklaşıyorum... Ey güzel sevdiğim; seni yaşamanın mutluluğuna ağlıyorum...

Sevmek üzerine bir hayat, ya da hayat üzerine bir sevmek... Dolu gözlerle bakıyorum bir fotoğrafına ve kendimi avutuyorum birkaç saatlik ayrılığımız için... Ömrüm akıp gidiyor seni sevmek adına ve dur diyebilen yok şu yolcu yüreğime... Yirmi iki koca yılım geçmişe gömülürken; hazanları unutalı birkaç ay oldu, mutluluğu yaşayalı birkaç ay...

Gözlerine bakabilmeyi hayal bile edemezdim, seninle olmayı ahirete saklamışım derdim... Ve şimdi her şeyin hayallerden de ötesindeyim... Kavuşmak bu dünyaya da düşmüş, seni yaşamak... Sadece seni yaşamak... Al yüreğimi avuçlarına ve öylece kalalım, bütün yaşanılası umutlara... Ve ebedi diyarlara…

Enes Başak