• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Amy Winehouse’un en yakın arkadaşından çarpıcı açıklamalar

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Henüz 27 yaşındayken alkol zehirlenmesinden hayatını kaybederek hayranlarını yasa boğan Amy Winehouse’un en yakın arkadaşı Tyler James, müzisyenin ölümüne dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

60c5f26f55428108f46f1221.jpg

R&B, soul ve caz türlerinde yaptığı şarkılarıyla bilinen Amy Winehouse'un en yakın arkadaşı Tyler James şarkıcının ölümüne dair konuştu

Winehouse, Temmuz 2011'de 27 yaşındayken alkol zehirlenmesinden hayatını kaybetmişti. Şarkıcının ölmeden önce uzun yıllar madde bağımlılığından mustarip olduğu biliniyordu.

"ELİMDEN GELENİ YAPTIM"

My Amy: The Life We Shared" (Benim Amy'im: Paylaştığımız Hayat) isimli kitabının tanıtımı için verdiği röportajda 39 yaşındaki James, ünlü sanatçıyı "çok sevdiğini" ve alkolle uyuşturucu sorunlarını çözmesinde ona yardım etmek için elinden geleni yaptığını söyledi.

Metro'nun haberine göre James şu ifadeleri kullandı, “Amy benim dünyamdı. Bir daha başka kimseyle böyle bir bağ kurmadım ve kurmayacağım. Onu çok seviyordum.”

Onu iyileştirmek için çabaladığını belirten James bunu bir "görev" diye tanımladı. James, Winehouse'un ölümünden önce alkolü tamamen bırakmaya ve sağlıklı olmaya çok yaklaştığının anlaşılmasını istediğini ifade etti.

NORMAL BİR HAYATA ÖZLEM DUYUYORDU"
Winehouse'un arkadaşı dünyanın en iyi şarkıcılarından biri olmanın ona iyi gelmediğini belirtti. James medyanın şarkıcının özel hayatına yönelik çok fazla spekülasyon yaptığını da söyledi. Tyler James ayrıca, “Başkalarının bir kişi üstündeki etkilerinin farkında olduğunu düşünmüyorum. Normal bir hayata özlem duyuyordu. Amy'yi mahveden en büyük şey şöhretti” dedi.

Winehouse'un ölümünden herhangi birini sorumlu tutmayan James, bağımlılık kadar medyatik biri olmayla ünlü şarkıcının baş edemediğini ifade etti.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Bu hatun öldürüldü,çünkü illümatiye biat etmediği için ........