Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android Oreo'dan yeni söylentiler ortaya çıktı

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
  • Üyelik Tarihi
    4 Haz 2013
  • Mesajlar
    32,543
  • MFC Puanı
    62,356
  • MFC Seviyesi

Android Oreo'dan yeni söylentiler ortaya çıktı
V3pNkq.jpg

Akıllı telefon dünyasının en büyük iki işletim sisteminden biri olan Android platformu, her güncellemesi ile milyonlarca kullanıcıyı heyecanlandırmayı başarıyor. Androin 7.0 sürümü ile beraber en büyük rakibi iOS karşısında stabilite bakımından ciddi yol kat etmeyi başaran Google tarafı, Android Oreo kod adlı 8.0 için uzun süredir çalışmalarını sürdürüyordu. Ancak bugün ortaya çıkan dedikodulara bakılırsa, Google Android 8.0'ı Nexus & Pixel ve Android One cihazlar hariç başka hiçbir telefon görmeyebilir.

Android Oreo 8.0 yerine direkt olarak Android 8.1 üzerinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğü sızdırılan Google'ın, 8.1 sürümü ile hem optimizasyon hem de performans bakımından ciddi bir atılım yapması bekleniyor. Android 8.1 büyük ihtimalle büyük markaların amiral gemileri için 2017 yılı sonlarına doğru ya da 2018'in ilk çeyreğinde dağıtılabilir. Bakalım Android tarafı Oreo ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarabilecek mi?
 
Üst Alt