• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Annemizi Saklarken dizisi, Annemizi Saklarken oyuncuları kim, nerede çekiliyor? İşte, konusu

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Annemizi Saklarken dizisi yayın hayatına başlıyor. Dizinin başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir yer alıyor. Dizide Dündar ve Handan'ın hikayesi anlatılacak. Peki, Annemizi Saklarken dizisi nerede çekiliyor?

61afe25d86b247336896db7b.jpg

ANNEMİZİ SAKLARKEN KONUSU

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan, Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar’ın ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

ANNEMİZİ SAKLARKEN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri İstanbul'un Nişantaşı başta olmak üzere farklı semtlerinde gerçekleşiyor.

61b0e23386b24a09c8d0c4e4.jpg

ANNEMİZİ SAKLARKEN OYUNCULARI

Hande Doğandemir
Kutsi
Yeşim Ceren Bozoğlu
Hatice Aslan
Ece Yaşar
Erdem Kaynarca
İncinur Sevimli
Ezgi Gör
Ezgi Tombul
Barış Taşkın
Semih Kızılkaya
Zümre Ertürk
Merve Sevin
Özgür D. Foster
Güngör Bayrak

Son düzenleme:
Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Annem dizisinin bi model yenilenmiş hali tekrarlanmış konular eşliğinde yeni diziler hayatımıza giriyor haydi hayırlısı?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Bu tarz dizileri sevmiyorum

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular