Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Annenın Gözünde Evlat....Çirkin Kız.!

AdrenaLin

..ɯ'ɐɟɐʞ ʞ!ɯoʞ!ɾɐɹʇ
MFC Üyesi
Konum
Karı$ık..
  • Üyelik Tarihi
    7 Mar 2013
  • Mesajlar
    1,969
  • MFC Puanı
    317
  • MFC Seviyesi

KǼk kız, kendini bildiği g缼nden beri annesinden byk bir şevkat g켶rmş ve ondan duyduğu szlerle, Pamuk Prensesten daha g춼zel olduğuna inanmıştı. Ona gre; gzel y漼zl ve badem gzl춼yd. Bir tanecik yavrusuydu herzaman.

İlkokula başlayınca işler değişti.Arkadaşları onun hite g짼zel olmadığını, irkin bile sayıldığını sylemekteydi. K綼k kız ilk 缶nceleri onlara inanmadı. Ǽnk herkez birbirini kıskanıyordu.Ama bir ka yılda ger짧eklerle yzleşti. Annesinin bir pamuğa benzettiği yz켼, iek bozuğu bir cilde sahipti. "badem" dediği g秶zleri ise şaşıydı.Vucududa bir selviyi andırmıyordu.Demekki annesi onu aldatmış ve yıllar yılı ekinmeden yalan sylemişti.

Gen綧 kızın anne sevgisi kısa bir sre sonra nefrete dn춼şt. Evlenme ağına gelmiş olmasına rağmen y짼zne bakan yoktu. stelik g윶zleri btn tedavilere rağmen d켼zelmiyordu. Gen kız, doktorların gizlice yaptığı konuşmalardan kr olacağını anladığında ise 綧ılgına dnd ve kendisini hala cocukluk yıllarındaki ifadelerle seven annesinin bu yalanlarına dayanamayıp evi terketmeye karar verdi. Fakat annesi, ondan 漶nce davranarak, uzak bir yerde iş bulduğunu syledi ve kazandığı paraları bir akrabasına gnderip kızına bakmasını rica etti.

Gen涧 kız bir sre sonra grmez oldu. Karanlık d춼nyasıyla başbaşaydı.Bu arada annesini hi merak etmiyordu.Yalancıydı annesi, lse bile kayıp sayılmazdı.Bir g綼n doktorlar, uygun bir ift gz bulduklarını s綶yleyerek kızı ameliyat ettiler.

Ancak o, gzn漼 atığında yine aynı yz缼 grmekten korkuyordu. Fakat kr olmak zordu. En azından kimseye y涼k olmazdı. Gen kız ameliyet sonrasında aynaya baktığında mthiş bir 缧ığlık attı. Karşısında bir dnya gzeli vardı.

Ger켧ekten harike bir kızdı grdğ漼. Yzndeki bozukluklar tamamen kaybolmuştu. 켇ok kemerli olan burnu tamamen dzelmiş,kepe kulakları normale d짶nmş ve yaban otlarını andıran şaları dalga dalga olmuştu. Gen짧 kız yanındaki doktora sevinle sarılarak:

"Sanki yeniden dnyaya geldim" dedi. "Y缼zmde hi bir 짧irkinlik kalmamış, estetik ameliyatı sizmi yaptınız?"

Yaşlı doktor "byle bir ameliyat yapmadık kızım" diye gl漼msedi. "Annenin, bağışladığı gzleri taktık.Sen onun gz涼nden grdn kendini!".....
 
Üst Alt