Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Asena Atalay’ın düzenlediği partiye dostları katılmadı

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    11 Mar 2015
  • Mesajlar
    5,450
  • MFC Puanı
    1,785
  • MFC Seviyesi

Asena Atalay’ın düzenlediği partiye dostları katılmadı

Futbolcu Caner Erkin'den boşandıktan sonra maddi sıkıntıya düşen Asena Atalay, ek gelir elde etmek için parti organizatörlüğüne soyundu. Ne var ki Atalay'ın partisine ilgi gösterilmedi. Ünlü dostlarının katılımının olmaması Asena Atalay'ın hayal kırıklığını ikiye katladı

Geçtiğimiz yıllarda magazin dünyasına damga vuran figürlerden biri olan Asena Atalay, futbolcu eşi Caner Erkin’den boşandıktan sonra gündemden düştü. Erkin ile davalık olan ve mahkemede geçinemediği gerekçesiyle yüklü bir tazminat isteyen Asena’nın bu talebi reddedilmişti.

Alışık olduğu renkli hayattan uzak kalan Asena Atalay’ın şu sıralar maddi sıkıntı içinde olduğu ve para kazanmak için çeşitli projeler geliştirdiği öğrenildi. Bunlardan biri de parti organizatörlüğü. Maslak Mashattan’da babasına ait Juniper adlı mekânda parti organize eden Atalay, etkinliğe davet ettiği birçok kişinin katılmamasıyla büyük şok yaşadı.

Caner Erkin ile evli olduğu dönemde magazin basınının gündeminden hiç düşmeyen, özellikle lüks otomobilleriyle sık sık haber olan Atalay’ın yakın çevresine, “Eskiden benimle fotoğraf çektirmek ve sosyal medya hesaplarında paylaşmak için can atanların hiçbiri ortada yok” diyerek eski dostlarına sitem ettiği öğrenildi.
 
Üst Alt