• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Başak Burcu Erkeği - Yay Burcu Kadını Tavsiyeler

SerelCikmazi

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
300
Başak Burcu Erkeği Yay Burcu bayanından gerçekten de etkilenir. Aslına bakarsanız yaydan etkilenmeyen burc var mı bilmiyorum. Aslında Kanalımda ilk videoda başak burcunu anlatırken ozellikle ve ozellikle yay burcunun altını cizdim. Bazı kısımlar Başakla yay aslında anlasamaz der bunun nedeni ise yay güzeldir hostur dikkat çekici ve büyülecidir fakat her güzelimsinin altında birazda onun altında sertliği de vardır. Başakın eleştirisel yapısı cok fazladır aralarında bir kavga cıktıgı an büyük kıvılcımlar cıkabilir. Bu konuda benim bir onerim var. Bir yaya madem bulastın başak alttan alacaksın.Anlamadan dinlemeden sakın sakın parlama. Özellikle Yay burcunun talibi cok fazladır. Dikkat et başak ! Koru et kolla sper al ama onun haberi olmadan yap bunu ! Gerçi yayın hosuna gider bir başagın korumacılıgı .. Bunu dememdeki amac yayın sag solu belli olmaz. Başak bu yüzden sakın işini riske atma. Ne demiştim biraz once yayın talibi coktur. Bu sizi hem korkutsun hem korkutmasın. Hazır olun yaylar cok sadıktır sevgide. Birini sevdimi emin olun başak gibi cok sevecektir. Başakta karsılıgını kesinlikle verecektir.Fakat malesef yayın birine sadık tarafı oldugu gibi birazda onu gücsüz kılar bu. Heleki arada mesafe varsa bir yay sevdiğini anlatmaktan cekinmez icinde tutamaz bir nevi.
Bu durumu kotuye kullanmak isteyen de coktur bir yay icin büyük tehlike olusturur. O yüzden benim onerim tavsiyem başaklara gonul her alta konar eyvallah .. Ama sakın ola ki yaya kaptırmayın kendinizi. Ozellikle mesafe varsa arada ozellikle uyarıyorum. Başaklar aklınızı kullanın sizler cok zeki bir burcsunuz. Sizi farklı kılanda birazda bu! Hadi kaptırdınız yaya gonlünüzü. Kesinlikle onun dibinde olun yakınında olmaya bakın. Yay yanlız bırakılmaya asla gelmez. Sakın bırakmayın yayı tek ! Bir başagı eğer cok seviyorsa bir yay başaklar korkun bu durumdan. Yayın talipleri radar gibi yayın üzerinde olacaktır cunku. Bunu sindiremeyip başka kesimler yay benim başkasına kaptırmam gibi olaylar kesinlikle olacaktır. Diyorum ya yay büyüleyici etkileyici bir burctur. Herkesin dikkatini çekeceği gibi tüm kotuluklerin bile dikkatini 100 100 çeker. Benim kısa ve net onerim su olur ki onun daima yanında olun.

Hatta mesafe varsa ayrı bir eve cık kiralık falan gücün neye yetiyorsa ozellikle onun oturdugu yere yakın olarak oturun. Ozellikle yayın ailesini cok iyi tanımaya calısın. Başaklar cok zeki burc oldugu kadar bi o kadar da malesef kaybetmeye hazır bir burctur. Fakat başaklar kaybettikten sonra bunun acısını pis cıkarmak ister. Sessizleri oynamaya meyilli değildir. Korkun bildiğin :) Sevgili başak dostlarım bacılarım kardeslerim yaya bulasmayın. Hatta bir yerder de gormustum başak burcları yayla asla olmaması gereken bir burctur diye .. Gerçekten katılıyorum bu olaya .. Yinede ben tavsiyelerimi onerdim.

Son olarak altını cizmekte yarar var başaklar .. Yayı seviyorsunuz dikkatli olun bu her iliskiye benzemez. Kımseye güvenmeyin asla sakın ola ki .. Yayın ailesini bu yüzden iyi tanıyın edin dedim. Yayı seviyorsanız gozunuz dort olacak radar gibi ! Başaklar işiniz cok zor bunu bilir bunu soylerim. Seviliyorsunuz.

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Yay kadınından etkilenmeyecek bi erkek ve burcu yoktur ;)

SerelCikmazi

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
300
Uzun süredir varım , Buralardayım :nazar

Sunu demeden geçemeceğim. Nisanlısın ve yay burcusun talibin cok olur. Kotu niyetle demiyorum yanlıs anlama. İyi niyetten oturu ! Yay burcunu sen iyi bilirsin ki büyüleyicidir ve bu yüzden ben bakmıyorum erkeklere diyebilirsin. Benimki de yay burcuydu ve elimden bir ş. aldı. Nasıl aldıgına gelince kotu bir yolla almıstır. En zayıf anını buldu ve kaybettim. Aynısını enişteye sana olsun istemem. Cok zor bir erkek icin !

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Sunu demeden geçemeceğim. Nisanlısın ve yay burcusun talibin cok olur. Kotu niyetle demiyorum yanlıs anlama. İyi niyetten oturu ! Yay burcunu sen iyi bilirsin ki büyüleyicidir ve bu yüzden ben bakmıyorum erkeklere diyebilirsin. Benimki de yay burcuydu ve elimden bir ş. aldı. Nasıl aldıgına gelince kotu bir yolla almıstır. En zayıf anını buldu ve kaybettim. Aynısını enişteye sana olsun istemem. Cok zor bir erkek icin !

ÜzüLdümm senin için .. evet ben burcumun enerjisiine cok inaniyorum ve tabi her girdiğim ortamda dikkat çekmeyede iyi niyetli kullanmak var kötü niyetli kullananda olur biz klbimizi karartmayalım , sende geçmişi kaldır kenara önüne bakarak yürü :)

SerelCikmazi

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
300
ÜzüLdümm senin için .. evet ben burcumun enerjisiine cok inaniyorum ve tabi her girdiğim ortamda dikkat çekmeyede iyi niyetli kullanmak var kötü niyetli kullananda olur biz klbimizi karartmayalım , sende geçmişi kaldır kenara önüne bakarak yürü :)

Onume bakmaya calıstım 3 ay .. Bu olayın üstüne beton dokemedim bacım. Bir bayan yaşasa boyle bir durum evine kapatır aglar durur eder. Bayanları kucumsemiyorum asla ! Bir erkek icin öyle değil. Cok farklı bir olay ! Sevgiline biri sahip oluyor. Elinden kapılarak ! Bunu bir erkek asla hazmedemez ve sindiremez. Su 3 ay boyunca delilik yapmamak icin kendimi zor tuttum. Artık canıma yetti o iti bulup cezasını vermeden içimdeki yarayı asla durduramam. Yok oluyorum bildiğin !