• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bedava Windows 10 Dönemi Bitiyor

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bedava Windows 10 Dönemi Bitiyor

v4rWzO.png

Windows 7 ve Windows 8 kullanıcıları 29 Temmuz tarihine kadar hala ücretsiz bir şekilde yeni işletim sistemine geçiş yapabilir. Microsoft tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte ücretsiz özelliğin Cuma gününe kadar geçerli olacağı ve Cuma günü itibariyle artık ücretsiz bir şekilde yeni işletim sistemine geçiş yapılamayacağı belirtilirken bu yeni işletim sistemini kullanmak isteyen kişilerin bu tarihe kadar gerekli işlemler yapması gerektiği belirtildi. 120 Dolar fiyatı ile satılmaya başlanacak olan Windows 10'un için şu an oldukça cazip bir teklif sunuyor.

Kullanıcı sayısı şu an için 350 milyona ulaşan Windows 10 günden güne kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Özellikle son 3 güne girildiğinde kullanıcı sayısındaki artışın daha da hızlı bir şekilde gerçekleşmesi beklenirken, sistem gereksinimlerinin oldukça düşük olması işletim sisteminin herhangi bir sorun yaşanmadan pek çok farklı cihazda kullanılmasının mümkün hale getiriyor. Kullanıcıların güncelleme ile yeni işletim sistemini alabilmesi de kolaylaştırılmış durumda. Yazılım güncelleme bölümünden yapılacak güncellemeler sayesinde Windows 10 edinebilmek oldukça kolay.

Bundan sonraki süreç içerisinde Windows 10 işletim sistemine yoğunlaşmak isteyen Microsoft diğer işletim sistemlerine verdiği desteği birkaç yıl içerisinde tamamen sona erdirecek. Bu bakımdan kullanıcıların güncel ve güvenli bir işletim sistemine sahip olabilmesi için Windows 10 tek seçenek olarak görünüyor.

Alıntı