• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ben Benim oLmayan Bir Adamı Sevdim....

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Sevdik kıymet bildik terkettik yara aldık yaraladık mutlu olduk uykusuz kaldık uykusuz bıraktık özledik sarıldık gittikpişman olduk üzüldük...

Kadın'dı bu duyguları taşıyan. Erkek'ti bu duyguları yaşatan...İnsan'dık hepsi bize aitti...

Bir adam sevdim canımı yaktı sevdasıHiç benim olmadı benimmiş gibi sevdimBiraz umursamazdı biraz serseriSöylemezdi isteklerini.Kahrolsa aşkından uykuları kaçsa geceleriBen bilmezdim.Utanırdı bazen hatalarından utancından gelmezdi.Sıcak yaz günlerinde bir bardak su gibiydiHiç ikincisini içemedim.Ne yetti varlığı ne çekip gidebildim.Umutlarım gibi temizdi düşleriElbet istekleri elbette o da hayal kurardıSadece hiçbirini yapamadı.Biraz vurdumduymazdı biraz maymun iştahlı

Ne yardan ne serden vazgeçti.Adı gibi büyük bir denizdiÇok yüksek bir tepeden bıraktım kendimi sularınaBir batıp bir çıktım maviliğindeBazen sakin bir limanda bazen fırtınadaÜstümden geçen dalgalar gibiydi.Bir adam sevdimBir yaz günüydü sessizce sarıldım sohbetineKendinden emin güvenliydi.Kalbini gördüm birgün şaşırdım.O bu adam değildi.Birçoklarına kırgındı duvarlar koymuştu önüneKimse yürüyüp geçmesin görmesin onu diye.Bir adam sevdim kızınca çıkıp giderdi birdenArkasından ağlardım o hiç bilmezdi.Birkaç duble rakısı vardıHayır o da Allahtan vardıYoksa hiç öğrenemezdim beni sevdiğiniAyıkken olmazdı yüreğini açacak cesareti.Anlayacağınız dostlarBen hiç benim olmayan bir adam sevdimSanki benimmiş gibi!..
540235_145635192241489_1373266164_n.jpg