• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Ben Buradayım Gitmedim....!!!

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,095
MFC Puanı
20,830

16 TB Arşiv 245 GB'a İndirildi....

Merhaba

Yukarıda bahsettiğim gibi 16 TB arşiv 245 GB'a indirildi.

Panda Anti virüs işini gerçekten çok iyi yapıyor.

21 milyon 565 bin 345 dosya tarandı ve 828 adet Truva atı / solucan / potansiyel tehlikeli yazılım/ fidye virüsü / .bat virüsü / .vbs virüsü gibi çok farklı virüsleri anında algılayıp yok ediyor "Panda Anti virüs".....

Ekran görüntüsü 2023-11-15 120647.png
Not : Ekran görüntüsünde Windows11 Home'de çalışan Panda Anti Virüs Free....(Panda'nın web sayfasında ücretsiz bir hesap oluşturuyorsunuz, sonra yazılımı indirip kurduktan sonra yazılımın arayüzünden e-posta adresi ve hesap şifrenizi giriyorsunuz, anında yazılım lisanslı oluyor.Yalnız bu yazılım bulut tabanlı, yani virüs imza veritabanı kendi server'ında saklı....Yazılım internet varken aktif, internet yokken pasif hale geliyor.Ama inanın bana kullandığım anti virüs yazılımların içinde en hızlı ve sistemi kasmayan ve de dileğinizde kapatılabilen bir anti virüs yazılımı.Kullanın pişman olmayacaksınız.)

Son bir 35 GB arşivim daha kaldı....

Ondan sonra buralarda olacağım....
:)

Sakın benim modluğu almayın küserim yoksa.....!!!

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Hayırlı olsun

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Karspersky hakkında ki fikirlerinizi rica edebilir miyim ?