• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ben yine de ah etmem sana.

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

İstemem incinsin yüreğin ama herkes benim sana baktığım gözle bakmaz, titremez inan kimse üstüne, düşünenin de olmaz.

incitirler, talan ederler içini. emin ol yaşattığını yaşıyorsun bu dünyada ne eksik ne fazla...

yanılma sakın sevmem diye, seversin hemde öyle bir seversin ki Allah insanı büyük konuştuğu yerden vuruyor, deme sakın bana bir şey olmaz, oluyor...
nasıl bir duygu biliyor musun ölecekmiş gibi oluyorsun ama ölmüyorsun, aklın yüreğine hükmetmiyor, gecen gündüzün birbirine karışıyor,
ne yarınları merak ediyorsun ne de bugünün seni mutlu ediyor, öylece hiçbir şey yapasın gelmiyor,
kalabalıklar içinde daha çok yalnızlaşıyorsun. için acıyor kimseye söylemiyorsun.
neyin var diye soranlara susmak zorunda kalıyorsun ki söylesen ne fayda...

Yunus Temurçin​