• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

benle ilgileninnnnnn

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

ben herhangi birini istemiyorum aslında onu da istemiyorum ama nası onun sevdiceği olur yaaaaaa ((( benim neden yokkkk ((((

nan müdürle müdire hanım geldi ufak çaplı bi toplantı yaptık duramadın demi 2 dk

yok kanks canım sıkıldı bugün oyun da yok kendi çapımda bişiler yapıp dikkatleri üzerime çekiyim dedim :honk:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
allah razı olsun allah ne muradın varsa versin valla çok duygusallaştımmmm (( akşam olsa da ağlasam, müşterilerin yanında makyajım akıyo biliyon mu .s.s

Göz yaşı olmasın lütfen burun cekmede eklenince hiç hoş bir melodi olmuyor : s
Berbat bi espiri oldu ama yinede yapmak istiyorum yazdıktan sonra silmeye kıyamadım :/

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Göz yaşı olmasın lütfen burun cekmede eklenince hiç hoş bir melodi olmuyor : s
Berbat bi espiri oldu ama yinede yapmak istiyorum yazdıktan sonra silmeye kıyamadım :/

hahah o yazıp silmeye erinip açıklamasını yazmaya üşenmemek bizde de var AlcatrazZ ile :honk: sen de bizdensin :torpu

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
neden kimse benle ilgilenmiyo bugünnnn (((

nick konusu da çöp oldu zaten, bu kadar kolay olmasını beklememiştim .s.s

ayrıca o resimdeki candan erçetin !!!???...,

gidip nutellamı yesem iyi olacak sanırım ((

Lostum sen yalnız mı kaldın gel şefkatli kollarıma :cikolata

AlcatrazZ nickin hayırlı olsun güle güle tepe tepe kullan (

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Biri benden para isteyince cok mutsuz bi adam oluyorum
Hani eskiden meshur bi böbregi çalınıp buz dolu küvette uyanan adam vardı ya onun ruh hâline bürünüyorum :d

jason statham - crank ?
öyle karizmatiksen daha ne abicimmmm, Allah sevdiğimneee bağışlasın abiiicimmm Allaahhh dudddugunu altın etsinn abicimmm