• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Berkay

Zeynep1

MFC Üyesi
Konular
941
MFC Puanı
5,250
Ve ve gelelim Berkay cımaa:* kendileri anlayışlı, espritüel, kibar, kimseyi kırmayan sevdiğim ve iyi anlaştığım varlığıyla mutlu olduğum tabi mizahida iyi olan bi arkadaşımmmmm iyi ki aramızdasin Berkay :) :)

Konular
756
MFC Puanı
210
@Berkay kimsin sen, tanimiyorum öyle birini ?

Saka bir yana, cana yakin ve hos sohbeti ile MegaForumun vazgecilmezlerinden birisidir. Mizahi anlayisi ve eglenceli sohbeti ile her daim #Forum kanalina nese ve renk katan birisi.

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Fazla bilgi sahibi değilim hakkında paylaşımlarından bildiğim kadarı ile iyi biri düzgün bir insan paylaşımcı..

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Berkay Eğlenceli,konuskan ve çok ÖZELİ KAPALI bir arkadaşım :D

Konular
48
MFC Puanı
2,220
Ve ve gelelim @Berkay cımaa:* kendileri anlayışlı, espritüel, kibar, kimseyi kırmayan sevdiğim ve iyi anlaştığım varlığıyla mutlu olduğum tabi mizahida iyi olan bi arkadaşımmmmm iyi ki aramızdasin @Berkay :) :)

aaa ''... Nasılbilirsin'' li konu bana kadar uzanmııış :eek: Zeynepçik düşüncelerimiz karşılıklı güzel düşüncelerin için teşekkür ederimm Şımardımm :$

@Berkay kimsin sen, tanimiyorum öyle birini ?

Saka bir yana, cana yakin ve hos sohbeti ile MegaForumun vazgecilmezlerinden birisidir. Mizahi anlayisi ve eglenceli sohbeti ile her daim #Forum kanalina nese ve renk katan birisi.

Tanışalım eupforhya :D ? ( güzel yorumun için teşekkürler :)

Fazla bilgi sahibi değilim hakkında paylaşımlarından bildiğim kadarı ile iyi biri düzgün bir insan paylaşımcı..

Fazla bilgi sahibi olalım dostum yabancı değiliz :)

@Berkay Eğlenceli,konuskan ve çok ÖZELİ KAPALI bir arkadaşım :D

Adamsın Chucky! :) Özelim Kapalı kapalı :D

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Berkayı nasıl bilirsin mi ? öldü mü :eek: