• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bestami Askere Gider

Konular
10
MFC Puanı
10
Allah kazasız belasız ailene ve sevdiklerine kavuşmayı nasip etsin. Gitmeden bol bol tv kumandasını eline al ve kanal değiştir. Benim en ilginç özlemlerimden biriydi : ))))

Amin bütün mehmetciğin ailesine kavusması dileklerimizle, rütbeli rütbesiz bütün herkesin ailesi suanda evde oglunu beklemekte insalah herkes sag salım evine gidebilir bizler gibi.. Bugün dagıtıma eve gidiyorum cok mutluyuz cunku tugay icine girince hersey değiiyor dışarıda hayat devam ederken içerisi bambaska. Girip görenler iyi bilirler:) Tv burada eğitim alanındaki bızım komutanların dınlenme odasında da ızleyebılıyoruz ama evdekı gibi olmuyor komutanlar ha geldı gelecek bırde acemıyız kadro degılız ıstedıgımız gıbı davranamıyoruz da hele ılk günler ne kadar cok sigarasız kalmıstıkda alamamıstık sıgara tugaya gırdık tugay icinde hıcbir yerde para gecmiyor kart ile alıs verıs yapılıyor her yerde. Kartlarımız elımızde ama daha onaylanmamıs ne rezillikler ne... :) neyse yınede acemılıgımız cok ıyı gectı bolük komutanımız sağolsun adam babalık yaptı :)

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Hoş geldin asker..bizim zamanımızda askerlik şartları başka idi siz yinede şanslı sayılırsınız..askerlik türk gencini en şerefli mesleğidir asker olmak ayrı bir mutluluk verir insan..
dağıtım izinine geldiniz yeni kışlan neresi ki.