• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Bilgisayar Hastalığının Tipik Belirtileri Nelerdir.?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Windows İşletim Sistemin’i bir seferde sorunsuz yükleyebiliyorsanız;
Bilgisayarınızın başından artık işe gitme zamanı geldiği için kalkıyorsanız;
Bir dergi okurken resimlere daha dikkatli bakmak istediğinizde gözleriniz sayfanın bir yerlerinde “Zoom” ikonu araştırıyorsa;
Gün batımını seyrederken “kırmızıyı %10 arttırsak daha hoş olacak” diye düşünüyorsanız; (Photoshop Manyaklığı)
2 X 4 Pentabyte’lık diskiniz doluysa;
Harici USB Disklerinizde 2 GB boş yer kaldığında yeni disk almayı düşünüyorsanız;
1,300 PHz (PentaHertz) yavaş geliyorsa;
Odanızın camını kapatma ihtiyacı hissettiğinizde eliniz klavyede Alt-F4’e gidiyorsa;
3’ten fazla bilgisayar dergisine aboneyseniz;
Bilgisayarınızın değeri arabanızınkinden fazlaysa;
Mouse’unuzu bebek kolonyasından başka bir şeyle temizlemiyorsanız;
Evde, yaşayan insan sayısından fazla bilgisayar varsa...
Bilgisayarınızın kasası devamlı açıksa;
Diskinizde birden fazla işletim sistemi yüklüyse;
Film jeneriklerine bakarken “Bu font bende var” diye düşünüyorsanız;
“TeX”, “Linux” ve “TCL” yazımlarının ne olduklarını ve bu kısaltmaların nasıl okunduğunu biliyorsanız;
Hazırladığınız WEB sayfalarını tanıtan bir WEB sayfanız varsa;
En verimli çalışma saatleriniz gece 11’den sonraysa;
Evle iş arasında gelip giderken yanınızda magneto-optik disk kartuşu taşıyorsanız.

TRWE_2012

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Bunlardan ;

Windows İşletim Sistemin’i bir seferde sorunsuz yükleyebiliyorsanız;
Bir dergi okurken resimlere daha dikkatli bakmak istediğinizde gözleriniz sayfanın bir yerlerinde “Zoom” ikonu araştırıyorsa;
Harici USB Disklerinizde 2 GB boş yer kaldığında yeni disk almayı düşünüyorsanız;
Diskinizde birden fazla işletim sistemi yüklüyse;
“TeX”, “Linux” ve “TCL” yazımlarının ne olduklarını ve bu kısaltmaların nasıl okunduğunu biliyorsanız;
En verimli çalışma saatleriniz gece 11’den sonraysa;

bulunmakta olup "evet itiraf ediyorum....!" ben PC hastasıyım.Özelleştirirsek Yazılım Stoklama Hastasıyım......!