• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bilgisayar Hastalığının Tipik Belirtileri Nelerdir.?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Windows İşletim Sistemin’i bir seferde sorunsuz yükleyebiliyorsanız;
Bilgisayarınızın başından artık işe gitme zamanı geldiği için kalkıyorsanız;
Bir dergi okurken resimlere daha dikkatli bakmak istediğinizde gözleriniz sayfanın bir yerlerinde “Zoom” ikonu araştırıyorsa;
Gün batımını seyrederken “kırmızıyı %10 arttırsak daha hoş olacak” diye düşünüyorsanız; (Photoshop Manyaklığı)
2 X 4 Pentabyte’lık diskiniz doluysa;
Harici USB Disklerinizde 2 GB boş yer kaldığında yeni disk almayı düşünüyorsanız;
1,300 PHz (PentaHertz) yavaş geliyorsa;
Odanızın camını kapatma ihtiyacı hissettiğinizde eliniz klavyede Alt-F4’e gidiyorsa;
3’ten fazla bilgisayar dergisine aboneyseniz;
Bilgisayarınızın değeri arabanızınkinden fazlaysa;
Mouse’unuzu bebek kolonyasından başka bir şeyle temizlemiyorsanız;
Evde, yaşayan insan sayısından fazla bilgisayar varsa...
Bilgisayarınızın kasası devamlı açıksa;
Diskinizde birden fazla işletim sistemi yüklüyse;
Film jeneriklerine bakarken “Bu font bende var” diye düşünüyorsanız;
“TeX”, “Linux” ve “TCL” yazımlarının ne olduklarını ve bu kısaltmaların nasıl okunduğunu biliyorsanız;
Hazırladığınız WEB sayfalarını tanıtan bir WEB sayfanız varsa;
En verimli çalışma saatleriniz gece 11’den sonraysa;
Evle iş arasında gelip giderken yanınızda magneto-optik disk kartuşu taşıyorsanız.

TRWE_2012

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Bunlardan ;

Windows İşletim Sistemin’i bir seferde sorunsuz yükleyebiliyorsanız;
Bir dergi okurken resimlere daha dikkatli bakmak istediğinizde gözleriniz sayfanın bir yerlerinde “Zoom” ikonu araştırıyorsa;
Harici USB Disklerinizde 2 GB boş yer kaldığında yeni disk almayı düşünüyorsanız;
Diskinizde birden fazla işletim sistemi yüklüyse;
“TeX”, “Linux” ve “TCL” yazımlarının ne olduklarını ve bu kısaltmaların nasıl okunduğunu biliyorsanız;
En verimli çalışma saatleriniz gece 11’den sonraysa;

bulunmakta olup "evet itiraf ediyorum....!" ben PC hastasıyım.Özelleştirirsek Yazılım Stoklama Hastasıyım......!