• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Binek eğitme olayı nedir ? Cengizhan2

Konular
16
MFC Puanı
0
Selam hacılar ;

Bu Cengizhan2 oyununu oynuyoruz da biz. Irkları sınıfları filan anladık ama meslekler hakkında bilgi edinemedik. Nedir ne değildir kimden alınır nereye verilir. Hangi Sınıf hangi mesleği kasmalıdır bilgisi olan varsa aydılatabilir mi ?

Ha bu arada oyun tamamen türkçe katılmak isteyen olursa oyun için nickim "erlikhan" pm atabilirsiniz.

Göz atmak istersenizde CengizHan2

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Oyuna katılmak için savcılıktan temiz kağıdı, ikametgah adresi, 4 adet vesikalık fotoğraf ve sağlık raporu gerekiyormu :))

rebel4nqel

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Uzun süredir Cengizhan 2'yi bende oynuyorum diğer MMORPG oyunlar gibi oyunda hile yok herkes hakkıyla emeğiyle kendini geliştiriyor,oyun görevlileri de çok ilgililer ve lonca sistemi sayesinde çok güzel arkadaşlıklar edinilebiliyor.Oyunda 4 tane ırk var ister Türk olun ister Rus yada diğerleri tercihi bize bırakmışlar üstelik oyun tamamen Türkçe olduğundan her şeyi rahatça anlayabiliyoruz.Ve biz oyuncuların en çok sevdiği şey olan etkinlik ve hediyeler Cengizhan 2'de fazlasıyla mevcut. Bence sizde denemelisiniz :)

yüzpin

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ben de Cengiz Han 2 oynuyorum.
Benim de mesleklerle ilgili pek fazla bilgim yok.
Ama oyunun forum bölümünde cevabını bulabileceğinden eminim.

enjoys

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Gerçekten güzel bir MMORPG oyunu 'Cengizhan 2'.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Oyun içeriğinde;özellikle Türklere yer verilmesi başta olmak üzere,dans ederek tecrübe,saygınlık, prestij gibi puanların kazanılması,bineklerin çeşitli yeteneklerinin olması,usta-öğrenci ilişkisinin bulunması,evlilik sisteminin bulunması,otomatik saldırı sisteminin olması,meslek sisteminin olması oyuna ayrı güzellik ve heyecan katmakla birlikte alışılagelinmiş bir MMORPG oyun anlayışı dışına çıkılmış olması gerçekten güzel.