Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bir Litre Gözyaşı Farah Zeynep Abdullah Kimdir ?

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,016
  • MFC Puanı
    124
  • MFC Seviyesi

Bir Litre Gözyaşı Farah Zeynep Abdullah Kimdir ?


MF yapımın Kore uyarlaması dizisi Bir Litre Gözyaşı için isimler belli olmaya başladı. Dizinin kadın başrolü için*Farah Zeynep Abdullah ile anlaşıldığı söyleniyor. Yönetmeni ve diğer oyuncuları belli olmayan dizi*Bir Litre Gözyaşı Kanal D ekranlarından yayınlanacak.

Bir Litre Gözyaşı dizisinin Konusu

Bir Litre Gözyaşı dizisinde annesi hemşire olan bir kız üniversite sınavı girişinde bir oğlan ile tanışır. Oğlan kızı son anda sınavın yapılacağı okulu yetiştirir. Aslında oğlanın da sınavın yapılacağı okulda sınavı vardır ancak sınava girmekten vazgeçmiştir. Kızı gören oğlan onunla aynı okulda okuyabilmek için sınava girer. İkisi de aynı okulu kazanır ve aynı sınıfa düşer. Sonrasında kızın çaresi olmayan bir omurilik kanserine yakalandığı öğrenilir.

Bir Litre Gözyaşı Farah Zeynep Abdullah Kimdir ?

Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alacak olan Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.*28 yaşındaki güzel oyuncumuzun babası Arap, annesi Boşnak kökenlidir. Daha çocuk yaşlarda müziğe ve tiyatroya olan ilgisi daha sonra yapacağı işlere referans teşkil etmiştir. 2006 yılında babasının işi dolayısıyle İngiltere’ye gitmek zorunda kalan oyuncu Üniversiteye kaydolma aşamasında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinden teklif almıştır.

Bir Litre Gözyaşı Farah Zeynep Abdullah Oynadığı Diziler

2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki – Aylin Akarsu Talaşoğlu
2014 Kurt Seyit ve Şura – Şura
2013 Kelebeğin Rüyası – Mediha Sessiz
2014 Bi Küçük Eylül Meselesi – Eylül
2014 Unutursam Fısılda – Ayperi


Dizibilgi
 
Üst Alt