• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bir Zamanlar Ubuntu'dan Devşirdiğim Duvar_Kağının Windows OS Versiyonu

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Merhabalar

Yıllar yıllar önce idi.Zamanın birinde, bir wallpaper sitesinin birinde (ismini hatırlamıyorum) Ubuntu 16.04 LTS için, bir duvar kağıdı yapılmış ve yayınlanmıştı.Tabii o yıllar'da GNU-Linux kullanımını askıya almıştık ama GNU-Linux dünyasında da kopmamıştık (sürekli takip'te kalıyorduk)

Beğendiğim bu duvar kağının sağ alt köşesindeki Ubuntu Logo + Yazıyı , bir filigan silme yazılımı (merak edenler için ismin vereyim 15 deneme sürümlü Inpaint uygulaması) sildim ve üzerine Paint.Net v3.5.11 Türkçe Resim Editörü ile kendi kurgulamdığım

1.Windows yazısı
2.Windows Logo'su
3.Üçlü Dişli Çark (mühendislik alameti) yerleştirdim.

Çözünürlüğü 1024x768 px'den kendi özel çözünürlük değerim olan "Altın Oranlı" 2000x1250 px'e 30 gün deneme sürümlü Photo Zoom Pro ile kayıpsız pikselleştirdim.

Sonuç mu? İsterseniz aşağıdakine bir bakın ve kendi masaüstünüzde deneyin , eminim bir çoğunuzun çok hoşuna gidecektir. (en azından Müh.Windows PC Kullanıcıları için kesinlikle eminim)

PO4Ol8.png

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Not:

Eğer bulabilirsem kendi resim arşivinin içinde , orjinal (üzerinde) oynama yapılmamış duvar kağıdının Ubuntu Versiyonunu buraya yüklerim.Sizler'de isterseniz kullanırsınız.(teklif var ısrar yoktur.)