• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

BİRGÜN VAR YA BU MÜNZEVİ ÇOCUKLAR;TAA ALNINIZIN ORTASINDAN SEVECEKLER SİZİ BAYIM

Konular
1,330
MFC Puanı
50
Efendim!..
Sevgini kazanmak için elimizden geleni yaptık inan.Tayfalarını evlerimizde ağırladık. Ölü kadın ve çocuklar bir de yitik medeniyetler adına. Cehenneminde yak bizi bayım. Ne olur yak bütün tövbelerimizi. Özgürlük naraları senindir şimdi her vuruluşumuzda.
Bütün kurbanlar sizin bizi sevmeniz içindi, yinede bilemediniz. Hayat bize acı, bize ateş, bize zümrüd-ü Anka bayım.
Yanılıyorsun. Sinirli değilim.Tepeden tırnağa ebu Zer. Sen acının ötesini bilir misin bayım. Sürekli payımıza ölüm düşse ne yazar. Ölmek çoğalmaktır. Bilemezsin. Bütün gerekçelerine kardeleniz bunu da bilmezsin.
Şimdi çocuklarımız ne çok yetim…
Yapayalnız olabilirim. Kanımız akmaktan donmuş olabilir.Gövdem bana yabancı olabilir. Limanlar bomboş olabilir. Dost meclisimizde vefa unutulmuş olabilir. Ayaklarımız sürçmüş olabilir. Sermayem sitem olabilir. Söz söyleneceği anı bilir..
Aşk kabardığında isyan yoldadır unutma.Sen saldırdıkça uslandık bilendi bıçaklarımız. Tohumun bozuk bayım.Yeşermez. Sürekli sarktınız Gecelerimize/ Gündüzlerimize. Cümle alem kan revan. Kan yalattınız köpeklerinize. Avazımın yanardağ oluşunu bekle.
UNUTMA BAYIM

( Yolcu Dergisi )