• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bozüyük'te Öğrencilere Hijyen Eğitimi

Konular
2,686
MFC Puanı
180
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü uzmanlar tarafından ilkokul öğrencilerine hijyen eğitimi verildi.

bozuyuk-te-ogrencilere-hijyen-egitimi-4414863_o.jpg

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü uzmanlar tarafından ilkokul öğrencilerine hijyen eğitimi verildi.

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'nda verilen eğitimde, öğrencilere, gıdaları alırken, saklarken ve tüketirken neler yapmaları gerektiği hususunda bilgi aktarıldı. Öğrencilerden, gıda konusunda şüphelendikleri bir durum olması halinde 'Alo 174 Gıda Hattı'nı aramaları istendi.

Ayrıca uzmanlar tarafından öğrencilere hijyen konusunda çizgi film gösterimi de yapılırken, eğitim, öğrencilerin akıllarındaki soruların cevaplandırılmasıyla sona erdi.

Öte yandan hijyen eğitimlerinin ilçedeki çeşitli okullarda haziran ayına kadar devam edeceği bildirildi. - BİLECİK